Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Noc dobra! (no bo przecież nie "dobranoc" ani "dzień dobry"!)

A tak sobie wpadłam przywitać się. I sprawdzić, czy będę pierwsza w czwartek.

 

A wczoraj u nas było ciepło i wiosennie (tylko rano zimno)! I oby tak dalej! Tzn. bez tych zimnych poranków.

 

Oj, coś mi się palce i myśli plączą - czas już chyba skorzystać z tego, że robotę skończyłam i iść spać, zamiast tu komentarze porządnym ludziom zaśmiecać bzdetami. No nie?

 

Pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jessssooooo, jestem!!!!!!! :D :D Ale się cieszę!!!!!

 

Czy to, że nie mogłam sobie miejsca znaleźć i szukałam dziury w całym przez czałą dobę oznacza, że jestem uzależniona???? Jeśli tak, to jestem!!!!

 

 

Witam wszystkich!!!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessssooooo, jestem!!!!!!! :D :D Ale się cieszę!!!!!

 

Czy to, że nie mogłam sobie miejsca znaleźć i szukałam dziury w całym przez czałą dobę oznacza, że jestem uzależniona???? Jeśli tak, to jestem!!!!

 

 

Witam wszystkich!!!!! :D :D :D

 

Witaj Brazunia :lol:

 

Chyba powinnaś zapytać dochtora czy to już jest uzaleznienie :roll: [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba kiedyś przedyskutowaliśmy i ustaliliśmy, że jesteśmy uzależnieni. Wszyscy bez wyjątków. Choć zapewne w różnym stopniu. Stopień zbiorowego uzależnienia można zbadać. Braza umieści tu ankietę. Propozycje pytań pozgłaszamy, a potem ktoś, kto umie posługiwać się kalkulatorem i przeliczać procenty (uwaga! PRZELICZAĆ, a nie SPOŻYWAĆ!) obliczy procent naszego zbiorowego uzależnienia.

 

Uff, zmachanam dzisiaj jak koń po weesternie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna jestem, ale jakoby nie: po raz drugi robię Kasi łazienkę - teraz już wszystko zapisałam na drugim dysku :D
A bo to wszystko moja wina :roll: Se wymyśliłam :-?

 

Jeśli próbujesz sobie przypisywac winę za padnięcie kompa to próżne nadzieje :D :wink:

Jam to tylko nie chwaląc się uczniła :D

 

Jeszcze troszkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarbuś! Najlepsze życzenia urodzinowe Ci składam. :lol: :lol: Dużo zdrówka, radości i wielu szczęśliwych dni :lol: Życzę Ci także upragnionego siedliska i sielskich poranków, popołudniowych konnych przejażdżek i wieczornych spacerów przy zachodzie słońca :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...