Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

No Reyzel Ty sobie zasług nie ujmuj!!!! Pracujesz, doglądasz wszystkiego, po przyjemnych :wink: urzędach chodzisz - to mało :roll: . Toż ja też tego domy "własnymi rencami" budowac nie będę, bo w życiu nie odważyłabym się w nim zamieszkać :wink: Ale jak coś można zrobić to czemu nie!!!??? Ja niecierpliwy stwór jestem i gdybym miała czekać ze wszystkim na Szanownego szlak by mnie trafił na miejscu :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No Reyzel Ty sobie zasług nie ujmuj!!!! Pracujesz, doglądasz wszystkiego, po przyjemnych :wink: urzędach chodzisz - to mało :roll: . Toż ja też tego domy "własnymi rencami" budowac nie będę, bo w życiu nie odważyłabym się w nim zamieszkać :wink: Ale jak coś można zrobić to czemu nie!!!??? Ja niecierpliwy stwór jestem i gdybym miała czekać ze wszystkim na Szanownego szlak by mnie trafił na miejscu :wink:

 

Ale mi teraz "przymiodziłaś"- aż miło :D :oops: No z tym niecierpliwym stworem - to sobie możemy ręce podać :wink: :lol: :lol: :lol: Co można to się robi ... pewnie się włączę w wykończeniówkę :roll:

A tak naprawdę to kwestia pewnych wyborów - m.in muszę pracować zeby ta budowa mogła iść do przodu :lol: Materiałów za piękny uśmiech nikt by mi nie dał :lol: :lol: :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Reyzel Ty sobie zasług nie ujmuj!!!! Pracujesz, doglądasz wszystkiego, po przyjemnych :wink: urzędach chodzisz - to mało :roll: . Toż ja też tego domy "własnymi rencami" budowac nie będę, bo w życiu nie odważyłabym się w nim zamieszkać :wink: Ale jak coś można zrobić to czemu nie!!!??? Ja niecierpliwy stwór jestem i gdybym miała czekać ze wszystkim na Szanownego szlak by mnie trafił na miejscu :wink:

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zupełnie, jak mnie :wink:

małż tylko zatwierdza, ja z kolei całe dnie sie poświęcam szukaniom odpowiednich rzeczy. No i jak sie tylko da, to pcham swoje rence w przyszłe gniazdko i maluję, porządkuje, dopinam szczegóły.. A właśnie jutro zaczynamy kręcenie...

(czyt. zaczynam skręcać te meble do pokoju Dawidka :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą odłożyłam słuchawkę telefonu po rozmowie ze SKOK im. F. Stefczyka :evil: Powiem tylko - tak na gorąco - nie wchodźće w żadne układy z tą firmą!!!!! Nieżyczliwa, nietolerancyjna do tego chyba niedoinformowana kadra tam pracuje!!!! W ich mniemaniu wykreślenie danych z BIK jest niemożliwe!!!!! I idą w zaparte!!! No to jak dwóm innym bankom udało się to zrobić!!!!!????? SKOK guzik obchodzi, że ludzie mają zamkniętą drogę do wszystkiego :evil: Bzdury mi wypisują, że "brak jest podstaw prawny"!!!! Pewnie, że brak!!!! Takich podstaw prawnych nie ma!!!! Na nic!!!! Mogą, ale nie muszą - taka jest podstawa prawna!!! To wszystko zależy tylko od dobrej woli banku, a w SKOK-u tej dobrej woli nie ma!!!!

 

 

 

No trochę mi ulżyło. Dzięki za wysłuchanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia, mam nadzieję, że Twoja pani Mecenas popędzi kota tej durnej SKOK. :evil: I trzeba nagłaśniać takie rzeczy, wejść jeszcze gdzieś na fora, pisać i krzyczeć, żeby im klientów ubywało! :evil:

Ale - co się dziwić, przecież to twierdza kaczystów, te SKOK-i. Pracują jak banki, zys mają jak banki, a podatków od tego nie płacą, że niby spółdzielcze. :evil:

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

I tak bardzo Cię lubię. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depeesiu rację masz z tą twierdzą kaczystów!!!! Tyle juz się na te SKOK-i dziennikarze napluli i co??? Psińco!!! W nosie mają!!!

Moja Pani Mecenas aktualnie w czym innym działa.

Ja też Cię bardzo lubię :D Ty niezwykle dobry człowiek jesteś, Depeesiu jestem o tym święcie przekonana!! Nie mogę się doczekać kiedy będę mogła poznać Cię osobiście, jak to Agduś ujęłą? "odwirtualnić" tę znajomość :D Z Agduś odwirtualniłyśmy i jestem zachwycona Nią i Jej świetną Rodzinką :D

 

Dario pewnie że olewam, tylko że przez te swołocze inne banki mają wątpliwości :x Ale zobaczymy.

 

Reyzel wcale Ci nie miodziłam dyć szczerom prawdem godom - no ni :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty niezwykle dobry człowiek jesteś, Depeesiu jestem o tym święcie przekonana!!

Nie rozgłaszaj tego, bo wp... :evil: 8) Ewentualni przyszli goście nie mogą się o tym dowiedzieć. :D

Ale Depeesśko moja droga - dobry nie znaczy naiwny :D !!! No w każdym razie, nie w Twoim przypadku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi coś zaczęło po głowie chodzić, żeby wiosną wspólnie odwirtualnić. Pewnie już teraz nie pojedziemy na zachodnie rubieże, ale wiosną...

No chyba, że się wybierzecie na narty - oba komplety zapraszamy, a co, ma się ten domek, no nie?

Już mam dosyć tego wykorzystywania do bólu każdej soboty na urządzanie domku. Teraz to mi nawet już tak nie szkoda, bo chłodno się zrobiło i słonko za wcześnie zachodzi, ale wiosną nie wytrzymam! Muszę w góry pojechać! W tym roku wcale nie byliśmy! A zaraz potem można by pod sosny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurczę, jak to fajnie zabrzmiało: "A co? Ma się ten domek?" :D U mnie, jak sama wiesz, pomieszczenie dwóch kompletów byłoby cudem niesłychanym!! Za to jak już, może niedługo, mam taką nadzieję to ..... sami wiecie :D

A za odwirtualnieniem jestem i podpisuję rękoma i nogami też, a co!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi coś zaczęło po głowie chodzić, żeby wiosną wspólnie odwirtualnić. Pewnie już teraz nie pojedziemy na zachodnie rubieże, ale wiosną...

No chyba, że się wybierzecie na narty - oba komplety zapraszamy, a co, ma się ten domek, no nie?

Już mam dosyć tego wykorzystywania do bólu każdej soboty na urządzanie domku. Teraz to mi nawet już tak nie szkoda, bo chłodno się zrobiło i słonko za wcześnie zachodzi, ale wiosną nie wytrzymam! Muszę w góry pojechać! W tym roku wcale nie byliśmy! A zaraz potem można by pod sosny...

Ja to bym chętnie w te góry, kocham góry... Ale... :oops: $$$ = 0. :( Chyba nawet Karpacz będzie dla mnie nieosiągalny. :( Trudno. Poczekam do wiosny, aż Wy przyjedziecie pod sosny. :D Kurna, ale mi się rymło. :D Tylko pliiisssss - dzwońcie ze 2 - 3 miesiące wcześniej, u nas ciężko o wolne terminy, gości dużo. :D Lubimy gości. Nawet jak wychodzą z domku razem z drzwiami, jak ostatnio. :lol: Zakupili zaraz nowe i wysponsorowali remont i nowe grille (nasz Gość wylądował facjatą w grillu :lol: :lol: :lol: ). U nas jest wesoło. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chętnie w te góry, kocham góry... Ale... :oops: $$$ = 0. :( Chyba nawet Karpacz będzie dla mnie nieosiągalny. :( Trudno. Poczekam do wiosny, aż Wy przyjedziecie pod sosny. :D Kurna, ale mi się rymło. :D Tylko pliiisssss - dzwońcie ze 2 - 3 miesiące wcześniej, u nas ciężko o wolne terminy, gości dużo. :D Lubimy gości. Nawet jak wychodzą z domku razem z drzwiami, jak ostatnio. :lol: Zakupili zaraz nowe i wysponsorowali remont i nowe grille (nasz Gość wylądował facjatą w grillu :lol: :lol: :lol: ). U nas jest wesoło. 8)

Od nas do najbliższych wyciągów jedzie się pół godzinki samochodem. Do dalszych też można pojechać. Wychodzi taniej niż "nawet Karpacz", który dla nas też jest nieosiągalny.

POstaramy się ustalić z Brazą termin wcześniej, chociaż akurat my nie jesteśmy w tym najlepsi i zazwyczaj w w najlepszym wypadku w sobotę wieczorem zaczynamy planować, co będziemy robić w niedzielę.

Miałam ochotę zapytać, czy Ty przypadkiem nie uzależniasz gości jakimiś halucynogennymi grzybkami, ale sama to zasugerowałaś! :wink:

A tak z ciekawości: kto bardziej ucierpiał - gril, czy facjata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill ewidentnie przegrał starcie, bo zakończył swój żywot, a facjata... wyszła z tego bez szwanku! :o :lol:

O, przepraszam! To nie ja uzależniam. Sami czegoś się naźrają, a potem... :lol: 8) Może to nasze sosnowe powietrze przesycone zapachem żywicy? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...