Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wybaczcie mi milczenie, ale mam cały etat w domu, psia kostka :D

 

Księżniczka ma na imię oczywiście .... Brazylia, w skrócie Braza (jakoś tak znajomo brzmi, prawda :D ). Nie jest młoda, ma 15 lat, ale taki power w .... zadzie, że niejedna 9-cio latka by jej pozazdrościła. W sypialni ze mną mieszkać

nie może z tego względu choćby, że łóżko mam "na drabince" :wink: tak więc zostaje w obecnej stajni. Modelką jest urodzoną, co widać.

Jeśli uda mi się odpowiednio dobrać słowa (a przez samego Jea szkolona jestem :D ) to może w końcu będę miała gdzie na niej galopować.

 

Rany julek, jak ja się cieszę!!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, ale zazdroszczę, tak pozytywnie oczywiście. Piękna jest.

Ja przez wszystkie lata studiów należałam do SKJ-tu.

Nasz lokalny Klub jeździecki był zaprzyjaźniony z Warszawskim, razem organizowaliśmy letnie obozy jeździeckie,

zapraszaliśmy się wzajemnie na słynne bale koniarzy, ech...wiele wspomnień.

Moja ukochana klacz to Kamerata. Miała tak niezwykle mądre oczy i zawsze umiała rozpoznać mój nastrój. Tego się nie zapomina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piąteczko - dzięki piękne :D Co do tych Księzniczek ... to obawiam się jednak, że Niepodzielnie i Miłościwie Nam Panująca Księżniczka Brazylia jest tylko jedna - ta z uszami i ogonem :wink: :D

 

Toluniu, zaskoczyłaś mnie totalnie pozytywnie wiadomością o swoich końskich związkach :D :D

Ja niestety tak fajnych wspomnień nie mam. Stajnia, w której jeździmy z córcią nie szczyci się podtrzymywaniem jeździeckich tradycji - wielka szkoda!!! Nawet pogalopować za bardzo nie ma gdzie, bo wkoło tylko pola, a do plaży kaaaawaaaał niezbyt przyjaznej drogi :( Pozostawały tylko padoki. Ale teraz to przynajmniej będę mogła chociaż na jakiś spacerek pojechać i oglądać świat z końskiego (bardzo wysokiego zresztą bo prawie 170cm) grzbietu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest najważniejsze :D

 

U nas jest wiele pięknych terenów jeździeckich.

Obozy mieliśmy w Szelągówce pod Tykocinem. Krajobraz niczym z Westernu.

Hektary piaszczystych terenów porośniętych z rzadka sosnami, pachnące rozgrzanymi wrzosowiskami.

I te wszystkie jeździeckie tradycje, pasowanie na jeźdźca,

przez postawienie pieczęci na nagim pośladku osobie zakutej w najprawdziwsze drewniane dyby :lol:

Ogniska, z gitarami i piosenkami układanymi na poczekaniu o tematyce wiadomej.

Większość braci jeździeckiej, to byli studenci ASP....niezwykli :D

Fajne wspomnienia.

Będę teraz z zapartym tchem czytać Twoje wrażenia jako posiadaczki najmądrzejszego zwierzęcia na ziemi.

No i Brazylia w galopie....będą zdjęcia, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia będą, pewnie. Ale mnie nie podpuszzcaj... niewiele mi potrzeba, żeby zawalić kilka stron zdjęciami Brazylki w różnych sytuacjach :D Ostatnio nawet filmik ze zdjęć zrobiłam - sama się naumiałam. Nawet fajny wyszedł.

 

A ja to mam marzenie takie właśnie - kawał pola, trawa, padoki do tego trochę lasu, leśny trakt piaszczysty w nim i .... MOJE własne konie w tym lesie, na tej drodze galopujące.... Eeeehhhh ... świecie, świecie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...