Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Mam cholerne kłopoty ze stroną Muratora. Nie wiem dlaczego, ale albo w ogóle się nie otwiera, albo otwiera się po 20 minutach, a przesłanie postu trwa kolejne 20. Nie wiem jak będzie dzisiaj....

 

Białutka, Braza ma 16 lat, ale duchem i finezją młodsza jest od niejednej 9-cio latki!! Potrafi, jeśli tylko chce, ścigać się z wiatrem!! Ma świetną kondycję i poczucie humoru - czasami to jej poczucie humoru niezupełnie mi osobiście odpowiada :wink: A poza tym jest najukochańszą klaczką na świecie!!!

 

Jamlesik, bryczesy to spodnie do jazdy konnej, takie specjalne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To co dzisiaj pokazała, kiedy zaprowadziłam ją na wybieg to był majstersztyk. Chyba z miesiąc już nie wychodziła, bo ciągle praca: jazdy, oprowadzanki, albo pogoda. A dzisiaj słonko było, chociaż wiało. Już przy samej bramie ją puściłam i dobrze zrobiłam :D Pofrunęłabym za nią razem z tym uwiązem, na którym ją miałam!!!! Wyglądała jak brązowa strzała. 4 godziny się grzała na słoneczku :D

 

Ehhhh, lepiej mi zabronić o niej mówić, bo mogę tak ze trzy strony jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko wszystkim!!!

Reyzelciu u mnie słoneczko jest i to w całej okazałości :D Faktycznie, aż się chce coś robić :D

Anoleiz, bąble znikną, a satsfakcja zostanie :D

 

wszystko się zgadza: słońce świeci i jest bosko :D

bąble też som, ino od tańców :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veruniu, no jest najukachańsza. Kontuzji nie miewa, z nogami w porządku. Czasami kaszle, ale o tym wiedziałam.

Za utrzymanie miesięczne 400zł. z jedzeniem, wymianą ściółki i wyprowadzaniem na padok (nie mówię o lonżowaniu w razie czego, bo to grzecznościowo).

 

Anoleiz, to nie wiesz, że pogoda to taka złośliwa jest :roll:

 

Porobiłam zakupy dla Brazy :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...