Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Wiem Depsiu, że się nie nabijasz, tak sobie gadałam :D Ja bez Ciebie i w ogóle Was wszystkich to bym zginęła :-? :oops:

Rozglądam się, wydzwaniam, ogłoszenia czytam - bez samochodu więcej nie bardzo mogę zrobić, dopóki córcia szkołę zalicza. Ale, ciepło się robi to i zacznę kręcić się po okolicy :D

 

No ichachachaaaaa Maylandziu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No niech mnie ktoś przyyyytuuuuliiiii!!!

Czekaj czekaj niech pomyślę ......... z jakiego filmu to cytat ;)

 

zbieżność z moim Avaterkiem czysto przypadkowa ;) ale jakoś tak chiba pasują te nasze do siebie ;)

 

Delikatnie nadmienię, że Twój filmowy kumpel ma z moim z awatarka tyle wspólnego, że należy do rodziny koniowatych :wink: :D Mój to rumak rączy czystej krwi (nie wiadomo jeszcze jakiej :D )

 

Już mi lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie nadmienię, że Twój filmowy kumpel ma z moim z awatarka tyle wspólnego, że należy do rodziny koniowatych :wink: :D Mój to rumak rączy czystej krwi (nie wiadomo jeszcze jakiej :D )

 

Już mi lepiej :D

 

Chcesz mi powiedzieć że to nie z rodziny osołowatych :) .... hmmmm ... .czas do okulisty sie udać :) bo normalnie wszytko inaczej widzę ;)

To masz ode mnie, na poprawę humoru, szczery usmiech ;)

 

http://www.albumik.pl/albumy/grzegorz_pal/pietro2/2615170642686.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, co tak cicho :( Chyba mnie już nikt nie lubi :(

 

No niech mnie ktoś przyyyytuuuuliiiii!!!

 

Dzień dobry 8)

 

no ja cię nie lubię na ten przykład :p

 

bo bardzo cię lubię :D :wink:

 

Czy to najwazniejsze musiałaś takim maczkiem... :roll: Dzwoniłaś do Jarka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, co tak cicho :( Chyba mnie już nikt nie lubi :(

 

No niech mnie ktoś przyyyytuuuuliiiii!!!

 

Dzień dobry 8)

 

no ja cię nie lubię na ten przykład :p

 

bo bardzo cię lubię :D :wink:

 

Czy to najwazniejsze musiałaś takim maczkiem... :roll: Dzwoniłaś do Jarka??

jeszcze nieee :-?

Dziś musiałam załatwić ważną sprawę i w zasadzie dopiero teraz mam chwilę czasu. No zadzwonić muszę, to pewne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra przyznaję się popełniłem fo-pa :oops:

Dopiero teraz wyczytałem o Twoich planach i zakupie Księźniczki - a ja tu z jakimiś osiołowatymi wyjeźdzam :o ;) ale nie mam zdjęcia uśmiechniętego koniowatego ;)

 

A na poważnie, codzienni jadąc na naszą budowę przejeżdżam koło domu z pięknym wybiegiem dla koni - cudny widok piękny dom na wzniesieniu a dookoła kilkanaście koników sobie chodzi ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo setna strona komentarzy! Wypadałoby ją uczcić informacją (pierwszą na stronie) typu: KUPIŁAM ZIEMIĘ!!!

 

Przyjmij zdrowe założenie, że szukasz siedziby z dobrym dojazdem awaryjnym (na wypadek awarii samochodu, zresztą młoda już taka młoda nie jest, żeby nie mogła (auto)bsem do szkół dojeżdżać). W związku z tym wsiadaj codziennie w jakiegoś (auto)busa i szukaj w terenie! No dobra, możesz co drugi dzień, ale do wieczorka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...