Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Dlaczego "hmmmyyy sypialni" :roll:

 

Jesteś wielka Maylandziu!!!

 

Kasiunia, już wiesz???? Który będzie ten bierz!!!!! (ale mi się rymło :D )

Podobno są po 5 dych!!! Jak dla mnie cena super!!

 

Dobra, wybieram się raczej w przyszłym tygodniu w tym długim weekendzie, pasi?? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pewnie, że pasi!!!! Dziękuję serdecznie!!!!! :D :D

 

No to załatwione :D

 

No i jak Cię nie kochać :D :D

Dzwoniłaś do Jarka :roll: ??

@#$%|43 :evil: nieee

nie bij, a przynajmniej nie po oczach :roll:

normalnie ja nie mam czasu............

to dla mnie jest szok, myślałam, że jak pójde na ten urlop to bedzie luzzz

ehe :-?

zapierniczam na wysokości lamperii jak mały samochodzik :-?

dziś na przykład wrzucałam znowu gruz do tarasu, :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra @$#%^! Nie będę po oczach :evil: Mówię Ci, może się okazać za późno :evil: A u Jarka źle byście nie mieli, poważnie!!! Do morza bliziutko, wszystko pod nosem, bo to dzielnica taka wczasowa jest!!! Stołówek od jasnej cholery i to podobno niedrogo - tuż za płotem nawet macie stołówkę z dobrym żarciuchem. Kobieto, no weeeeź!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra @$#%^! Nie będę po oczach :evil: Mówię Ci, może się okazać za późno :evil: A u Jarka źle byście nie mieli, poważnie!!! Do morza bliziutko, wszystko pod nosem, bo to dzielnica taka wczasowa jest!!! Stołówek od jasnej cholery i to podobno niedrogo - tuż za płotem nawet macie stołówkę z dobrym żarciuchem. Kobieto, no weeeeź!!!!

wezmę wezmę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra @$#%^! Nie będę po oczach :evil: Mówię Ci, może się okazać za późno :evil: A u Jarka źle byście nie mieli, poważnie!!! Do morza bliziutko, wszystko pod nosem, bo to dzielnica taka wczasowa jest!!! Stołówek od jasnej cholery i to podobno niedrogo - tuż za płotem nawet macie stołówkę z dobrym żarciuchem. Kobieto, no weeeeź!!!!

wezmę wezmę :roll:

 

Nożesz Ty .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Króliczku, miło, że zajrzałeś :D :D Problemu nie ma - jeszcze - jak mnie Kasica wkurzy to Ona będzie miała problem :-? :wink: :D

 

Depsiu kochana, ja .... zapomniałam aparatu wziąć, ale się poprawie i dzisiaj pstryknę. Już spakowałam aparat do plecaka :oops: :D

 

Miłego dzionka wszystkim życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Króliczku, miło, że zajrzałeś :D :D Problemu nie ma - jeszcze - jak mnie Kasica wkurzy to Ona będzie miała problem :-? :wink: :D

 

Depsiu kochana, ja .... zapomniałam aparatu wziąć, ale się poprawie i dzisiaj pstryknę. Już spakowałam aparat do plecaka :oops: :D

 

Miłego dzionka wszystkim życzę :D

 

czekamy na fotki, Tobie też miłego dzionka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotek dzisiaj nie ma przyznaję się bez bicia!!! Ale to z wyższych powodów - pojechałyśmy w teren w cztery konie. Rany, ale było fikuśnie :D Ta moja sarsza pani to speeda ma takiego, że pęd wiatru kask mi z głowy zwiał - i wcale nie żartuję!!! Słowo, pietra nawet miałam w pewnym momencie, tak skubana grzała :D

 

Jutro zrobię sesję zdjęciową, bo księżniczka będzie odpoczywac - troszkę pojeździ z córunią na padoku :D

 

Wynalazłam kolejne ogłoszenie i w tygodniu pojadę zobaczyć. 2,5 ha z budynkami. Zobaczymy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za hektary niezmiennie trzymam kciuki :p

No ja niby tez, ale szczerze Ci powiem, ze już mi się nudzi :roll:

Wolałabym, żebyś napisała: odwołuję trzymanie kciuków, posesja zakupiona 8)

 

Kasiunia, żebyś Ty wiedziała, jak ja potężnie znudzona jestem tymi poszukiwaniami!!!!

 

A ja mam propozycję: puśćcie te kciuki, ja nadal będe szukać i jak już nabędę takowe drogą kupnia (lub zaboru mienia) to gromkim głosem oznajmię :D

 

Co Wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja jako wzrokowiec na zdjecia czekam , bym chciala takie jak to Ty kolo Brazy stoisz.

:roll:

Za hektary niezmiennie trzymam kciuki :p

 

To ja Ci coś zaraz wyślę na skrzynkę :oops: Mogę??

 

A ja to co????

Patyk od kasznaki :cry:

 

Ja nawet patyk oblizuję, tak lubię kaszanę z grilla :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...