Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

POstaramy się ustalić z Brazą termin wcześniej, chociaż akurat my nie jesteśmy w tym najlepsi i zazwyczaj w w najlepszym wypadku w sobotę wieczorem zaczynamy planować, co będziemy robić w niedzielę.

Ale ja jestem dość dobra w planowaniu. chociaż bywa, że nie wychodzi jak chcę. A jak się już rozplanuję, to potrafię być up.....a, więc będę Was mocno molestować :D Dogadamy się :D

Pomyśl Agduś - Ty, ja, i konie dwa :wink: (ot, ma się ten poetyczny talent) :wink:

 

Tiaaaa ... żywiczny zapach potrafi uderzyć do głowy .....

Szkoda tego grilla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Widzę, że jakieś kolejne spotkanie się organizuje :lol:

 

U Depeesi w żywicznych borach!!! Może i nam do głowy uderzy ... ale grilli facjatami rozwalać ne będziemy!!!O drzwi też możesz być spokojna, to raczej my z tego starcia wyszłybyśmy poturbowane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jakieś kolejne spotkanie się organizuje :lol:

 

U Depeesi w żywicznych borach!!! Może i nam do głowy uderzy ... ale grilli facjatami rozwalać ne będziemy!!!O drzwi też możesz być spokojna, to raczej my z tego starcia wyszłybyśmy poturbowane :wink:

 

Miejsce jest dla mnie równie tajemnicze jak jego nazwa :wink: :D Chyba muszę się zagłębić w lekturę dziennika - Depeesi- w bardziej dociekliwy sposób, gdzie te żywiczne bory leżą :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jakieś kolejne spotkanie się organizuje :lol:

 

U Depeesi w żywicznych borach!!! Może i nam do głowy uderzy ... ale grilli facjatami rozwalać ne będziemy!!!O drzwi też możesz być spokojna, to raczej my z tego starcia wyszłybyśmy poturbowane :wink:

 

Miejsce jest dla mnie równie tajemnicze jak jego nazwa :wink: :D Chyba muszę się zagłębić w lekturę dziennika - Depeesi- w bardziej dociekliwy sposób, gdzie te żywiczne bory leżą :roll:

A wgłębiaj się, wgłębiaj ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, to może wspólnymi siłami uda nam się wybrać w sosnowe bory? Muszę zerknąć w kalendarz.

Grilli nie lubię, zdecydowanie przedkładam nad nie zwykłe ognisko, bo grill cuchnie, a ognisko pachnie. Ale mogę się dostosować, byle wiatr nie kręcił.

Żaglówki, czemu nie, ale po lesie to chyba jakoś nie tak by było... Między sosnami można się nie wyrobić ze zwrotem i co?

Deska ponoć wierzga gorzej niż narowisty koń. Nie wiem, bo sama nie próbowałam. Za to skosztowałam kiedyś jazdy (? :o ?) na nartach wodnych. Była burza, zimno, ciągnęła mnie motorówka, która zdecydowanie za mało siły miała, bo jakoś nie chciała wyciągnąć mnie z wody. Parę razy wprawdzie udało mi się wyjść ponad lustro jeziora, ale dosyć szybko dawałam nura, a narty tłukły mnie po nogach. Po wyjściu z wody nie wiedziałam, dlaczego tak mi się wszyscy przyglądają. Chyba od tej zimniej wody sińce pojawiły mi się zdumiewająco szybko i wyglądałam, jakbym miała na nogach dżinsy! Pracowałam wtedy przy koniach i przez jakiś czas byłam żywą antyreklamą naszych rumaków! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólnymi siłami na pewno coś wymyślimy!!!! Grill czy ognisko, mi wsio ryba, gorzej z żaglówkami i deskami - stworzenie lądowe raczej zdecydowanie jestem :wink:

Ale konieeeeee!!!!! Tak!!!!!! Ja się dostosuję, to Wy musicie mieć czas. Szanowny wraca w grudniu, do lutego będzie na jeszcze jednym kursie, a później niestety zmuszony zostanie do opuszczenia domowych pieleszy "za chlebem". Do czerwca Go nie będzie, jakoś tak. Ale ja jestem zwarta i gotowa, jeślli wolne wypadnie Wam wcześniej, przed powrotem Szanownego, jakoś się zmobilizuję. Chodzi o psunię, muszę ją z kimś zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Ja w kwestii grilla i ogniska. :D Przed samym domkiem jest piękne miejsce na ognisko, pniaki do siedzenia i co tam jeszcze kto chce. :D Musicie tylko się zorganizować, każdy będzie bardzo mile widziany! 8)

A grilla nie szkoda. :wink: I tak był stary i na wiosnę trzeba byłoby kupić nowy. No to nasz Szanowny Gość wystąpił w roli sponsora. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - kto ciekaw szczegółów - proszę zajrzeć tutaj. :wink:

a juz myslalam , ze zobacze facjatowa akcje :roll: :( :wink: :wink:

dziewczyny , potwierdzzam u depeesi jest super !!!!!! :D :D :D

porobcie zdjecia , chetnie poogladam (mozecie skakac przez ognisko 8) :lol: )

A se nie myśl - poskaczemy!!!! Nawet z przytupem!!!!

Frosia, ten kolega co to wie co zrobić żeby się wymigać aktualnie niedostępny jest. Ale jak go tylko ustrzelę, to natychmiast dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - kto ciekaw szczegółów - proszę zajrzeć tutaj. :wink:

a juz myslalam , ze zobacze facjatowa akcje :roll: :( :wink: :wink:

dziewczyny , potwierdzzam u depeesi jest super !!!!!! :D :D :D

porobcie zdjecia , chetnie poogladam (mozecie skakac przez ognisko 8) :lol: )

A se nie myśl - poskaczemy!!!! Nawet z przytupem!!!!

Frosia, ten kolega co to wie co zrobić żeby się wymigać aktualnie niedostępny jest. Ale jak go tylko ustrzelę, to natychmiast dam znać.

a widzisz ?

telefonicznie nie bedzie z toba gadal 8) :p :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - kto ciekaw szczegółów - proszę zajrzeć tutaj. :wink:

a juz myslalam , ze zobacze facjatowa akcje :roll: :( :wink: :wink:

dziewczyny , potwierdzzam u depeesi jest super !!!!!! :D :D :D

porobcie zdjecia , chetnie poogladam (mozecie skakac przez ognisko 8) :lol: )

A se nie myśl - poskaczemy!!!! Nawet z przytupem!!!!

Frosia, ten kolega co to wie co zrobić żeby się wymigać aktualnie niedostępny jest. Ale jak go tylko ustrzelę, to natychmiast dam znać.

a widzisz ?

telefonicznie nie bedzie z toba gadal 8) :p :p :wink:

Hehehe!!! Będzie, na razie urlop ma i się wyłączył :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...