Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Ja chcę normalny dostęp do internetu mieć!!!

W tygodniu przed południem jest nieźle, po południu trenuję cierpliwość, jeżeli mam czas, albo rezygnuję, od piątkowego popołudnia do niedzielnego wieczoru internetu nie ma!!! Kiedyś chodziłam się kłócić do dostawcy, ale to nic nie daje. Facet przychodził we wtorek rano i mi udowadniał, że wszystko działa. Juz bym dawno się na nich wypięła, ale nie ma tu lepszych.

No, to się wyżaliłam - lepiej mi!

 

Filmik też chcę zobaczyć!

Zdjęcia w dzienniku widziałam. No!

 

Byliśmy wczoraj w Krakowie w Parku Doświadczeń - fajnie tam. Dziewczyny wykonały kilkadziesiąt doświadczeń fizycznych. Andrzej się śmieje, że normalni ludzie jeżdżą w weekendy z Krakowa do Puszczy, a my odwrotnie.

 

Potem dzielny pan ochroniarz w M1 odważną i stanowczą interwencją w obronie ludzkości doprowadził czteroletnią dziewczynkę do płaczu. Miał szczęście, że nasze dzieci opowiedziały to, kiedy już byliśmy koło samochodu, bo inaczej bym pana ochroniarza wbiła w podłoże! (Dziewczynką doprowadzoną do płaczu była Małgo.)

 

A na koniec wydaliśmy niezłą kasę w Decatlonie, coby się obsprawić na górską włóczęgę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jamlesik, no ja się cieszę, że dostałeś, tylko jak to się qurde dzieje!!!! Ty i Tola jesteście jak dotąd jedyni, do których toto dotarło!!! :o

Nic nie rozumiem :roll:

 

Oskara to ona już ma!!!! Nie w kieszeni, co prawda, bo takowych nie posiada, ale postawiłam obok boksu :wink:

 

 

Agduś, jak mi się uda, to wyślę!! A jak Ci się ciuszki podobają??

 

 

Witam wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Króliczku, ja wiem, bo po tych hockach-klockach z wysyłaniem w ogóle dałam sobie spokój. Już nawet plik zmniejszyłam... Aktualnie na tlenie od 15 minut widnieje informacja - wysłane 4% i ... d....pa, dalej nic :-?

 

Jamles, a może Tobie uda się to moje dzieło przesłać :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej brazunia :-)

 

Moge tylko potwierdzic, ze dla takiego widoku z okna warto przeczesac wszystkie okolice w poszukiwaniu wlasciwego siedliska, zniesc niedogodnosci budowania, remontu czy renowacji, oraz zgodzic sie na wyrzeczenia, aby w koncu marzenie sie spelnilo!

Konie, po psach oczyffiscie ;) to najpiekniejsze zwierza jakie kula ziemska nosi :-) Fajnie, ze z cora macie wspolnego krecka, bo takie pasje niewiarygodnie lacza :-) Pozytywnie Ci tego zazdraszczam :-)

Ubranka Ksiezniczki czaderskie, ale to akurat doskonale wiesz, wiec co ja sie tam bede powtarzac 8)

Mam nadzieje, ze bedzie mi kiedys dane aktywnie wypoczac w Twoim bajkowym siedlisku 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amberciu, ja też mam nadzieję na goszczenie Ciebie i Twojego Mężczyzny (o Majutku nawet nie wspominam, bo to normalne)!!!

Narazie to ja się kręcę wkoło własnego ogona i ciągle jakiś diabełek wyskakuje, ale qurczę, kiedyś te diabełki się zmęczą, no nie :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co on się tak doczepił??

Do M1 wchodzi się przez dwoje drzwi. Na pierwszych nie ma niczego, na drugich są naklejki zabraniające m.in. wjeżdżania na rowerach. Fakt - zlekceważyliśmy tę naklejkę i Małgo wjechała pod nasza opieką na rowerku z bocznymi kółkami, stwarzając niebywałe zagrożenie dla ludzi. Cały czas trzymalam ją za ramię, żeby nie było, że piraci. Podeszliśmy do stoiska z lodami (niedaleko wejścia). Nikt się nas nie czepiał. Potem dzieci zostały w wejściu pomiędzy pierwszymi a drugimi drzwiami i tam jadły lody obserwując króliczki ze sklepu zoologicznego (akurat okno wystawowe wychodzi na ten wiatrołap pomiędzy drzwiami). My weszliśmy do sklepu. Małgo NIE jeździła na rowerku, tylko siedziała na nim jedząc loda. Kiedy wyszliśmy ze sklepu, Weronika siedziała na rowerku na zewnątrz a młodsze nadal obserwowały króliczki. Już na parkingu zapytałam Małgo, dlaczego ma taką brudną buzię. Okazało się, że dzielny pan ochroniarz, który nie reagował widząc Małgo JADĄCĄ na rowerku WEWNĄTRZ sklepu, poczuł się odważny, kiedy były same i kazał im wyjść z rowerkiem na zewnątrz. Wero próbowała tłumaczyć, że przecież nikt nie jeździ, że rowerek STOI, ale pan był nieugięty. Małgo się spłakała, ale i to nie ruszyło tego dzielnego obrońcy prawa. W końcu Weronika wyniosła rowerek i siedziała na nim patrząc na siostry przez szybę drzwi. Żeby było śmieszniej, to na tych pierwszych drzwiach nie było zakazu, więc siedząc przed drugimi drzwiami nie złamały żadnego.

 

Agduś, wyżalić się trzeba, bo pomaga. A tu najlepiej, dużo osób zrozumie :wink:

Wreszcie mam połączenie (krótko po tym, jak napisałam wcześniuejszy post, komputer poinformował mnie, że mam "ograniczoną łączność lub brak łączności :evil: ) i zabieram się za szukanie innego dostawcy sygnału. Może pojawił się ktoś nowy na rynku?

 

 

Brazylia śliczna jest zawsze - w ubranku i bez...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brazunia,

 

Wez to tak: czasami takie diabelki sa potrzebne, aby decyzja byla jeszcze lepsza :D U nas tez z dzialka bylo pod gore, ale dzieki temu otworzyly sie inne "drzwi", co tu gadac chyba lepsze :D 8) Zapeszac nie bede, ale mysle ze te "diabelki" byly nam potrzebne, aby teraz realizowac smielsze plany :roll:

Dlatego wiesz, nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo :D Znajdziesz swoja ziemie, laki, las i siedlisko :D

 

Agdus,

 

Szkoda, ze o calym zajsciu tak pozno sie dowiedzialas :roll: Facet chcial sie wykazac, ale coz ... chyba w zla strone ta nadgorliwosc skierowal :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś a jakiego masz operatora od internetu??

Taka tutejsza firma, która wysyła sygnał droga radiową. Mają antenki tu i ówdzie. Poza szczytem działa przyzwoicie, ale wieczorami, a już zwłaszcza w weekendy, czeka się po kilka - kilkanaście minut na otwarcie się strony. Czasem w ogóle się nie otwiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasica, dziękuję, to ja tego chleba poprosze, bo do środy na pewni nie zdążę uzbierać odpiowiedniej ilości :D

 

Z panem ochraniarzem to powinno się pogadać! Nie znosze takich "bokserów"!!!

 

Znowu mi diabeł wyskoczył z pudełka - 2,5 ha z domem i bud.gosp. Pojadę, obejrzę i podumam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazuniu

Do mnie jakby doszlo.

Jakby , bo nie moge tam niczego otworzyc :roll:

Stronke zrob :D

 

Bo nie doszło to, co miało dojść!! Dopiero po fakcie to stwierdziłam. Doszedł projekt!! Wyślę Tobie na prova wiadomośc od mailera-demona, to zobaczysz o co chodzi, bo ja już nic nie kumam. Do Jamlesa doszło!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panna Brazylia przepiekna - prawie tak piekna jak panna Karla! :D

Szukaj, szukaj, nie przebieraj za mocno, ma być tak, żeby mogła mieszkać Brazylia i goście, Wy sobie poradzicie, nie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...