Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Aha - kto ciekaw szczegółów - proszę zajrzeć tutaj. :wink:

 

Ech jej...

Piknie :lol: :lol:

Ja już od dwóch lat wiercę dziurę w brzuchu mężowi, żeby wypocząć w takim gospodarstwie.

Zobaczymy, jak nam się to przyszle lato ułoży :p

 

Teraz Go przyduś!!! No wiesz, kobiecie w Twoim stanie się nie odmawia!!!!!

Ale spiszcie umowę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

staram się... jak mogę a nawet bardziej :))

 

ale nei ma tego złego co by na dobre nie wyszło, pociągająca się zrobiłam, smarkata...

no i żal d.pe ściska jak mnie takie biedactwo widzą, to i mnie robotą przynajmniej w robocie nie zarzucają, to mogiem spokojnie pracować i załatwiać całą masę innych spraw :)))

 

generalnie bywam i czytam i czytam i czytam,

kilka razy do Ciebie zaglądam coby być na bieżąco

i o imprezie nie zapominam jakby co ;) nie ma tak łatwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - kto ciekaw szczegółów - proszę zajrzeć tutaj. :wink:

 

No to już chociaż wiem, gdzie dom pod sosnami jest :D I okazuje się, że nie tak daleko ode mnie .... :lol:

Teraz idę szukać tych zywicznych borów :wink: :D :D :D

 

Daj spokój z szukaniem, tam gdzie sosny, tam zwykle żywica - no i masz odpowiedź :wink: Masz farta, że niedaleko jest od Ciebie do Depeesi. Dla mnie to cała wyprawa :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - kto ciekaw szczegółów - proszę zajrzeć tutaj. :wink:

 

No to już chociaż wiem, gdzie dom pod sosnami jest :D I okazuje się, że nie tak daleko ode mnie .... :lol:

Teraz idę szukać tych zywicznych borów :wink: :D :D :D

 

Daj spokój z szukaniem, tam gdzie sosny, tam zwykle żywica - no i masz odpowiedź :wink: Masz farta, że niedaleko jest od Ciebie do Depeesi. Dla mnie to cała wyprawa :-?

 

To był taki mały żarcik z tym poszukiwaniem - domyślilam się, że to to samo :wink: :D :D :D

No z tą wielką wyprawą to chyba nie tak do końca - tylko :wink: jakieś 300 km więcej niż ja mam :roll: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek z tych odległości taki, że jeśli już jechać, to na dłużej niż 2 dni. Nie opłaca się normalnie, no. :D Więc trzeba przyjechać np.na tydzień. :D Wtedy chociaż się poczuje, że się odpoczęło. 8) :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj braza cieszę się ze jesteś :lol: Nie zaglądałam do Ciebie bo myślałam że jak masz przerwę techniczną (na która ja się nie zgodziłam ha ha ha :roll: ) to znaczy że Cię nie będzie, a tu proszę...jaka niespodzianka. Dziennika nie chce sie pisać ale komentarze to juz tak.... no ładnie, ładnie. No ale naprawdę cieszę się i pozdrawiam i życzę wytrwałości. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek z tych odległości taki, że jeśli już jechać, to na dłużej niż 2 dni. Nie opłaca się normalnie, no. :D Więc trzeba przyjechać np.na tydzień. :D Wtedy chociaż się poczuje, że się odpoczęło. 8) :D

 

co racja to racja :lol: Trzeba jeszcze tylko ten wolny tydzień gdzieś w czasie wygospodarować ... :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, wczoraj późno wróciłyśmy z córcią z treningu, córcia jeszcze lekcje no i .... nici z pogaduszek :-?

Widzisz bobowa jaka zmyłka :wink: Niby cisza, a tu "patrz Pani" tak sie wszyscy rozgadali :wink: Zaglądaj częściej!!

 

A ja to nawet nie myślałam o pobycie jedno - czy dwudniowym!!!! No co Wy!!!! Jak jechać to co najmniej na tydzień!!!! Zapytam tylko nieśmiało, czy Depeesia to zniesie???

 

A lekcje poglądowe dla tego dziedzicznego obciążenia są nad wyraz wskazane, uważam!!! Przyroda - zajęcia praktyczne; chemia - też mogą być zajęcia praktyczne, ale to już Depeesia musi w tym zakresie pomocy naukowych dostarczyć; WF - bez komentarza :wink: ; polski - ukłony dla Agduś; matematyka - dodawanie i mnożenie drzew w lesie - zajęcia praktyczne!! Jednym słowem - nie widzę przeszkód!!!!

 

To kiedy jedziemy???!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo: nie ma czego znosić, jest się czym cieszyć :D

Po drugie primo: ja w bojach z Gośćmi zaprawiona :D

Po trzecie primo: powstaje pytanie, czy Wy wytrzymacie... :lol:

Po czwarte primo: my, belferki, damy radę i z dziećmi, i z ich szkołą

Po piąte primo: proszę ustalić termin i po prostu przyjechać. :wink: :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo: nie ma czego znosić, jest się czym cieszyć :D

Po drugie primo: ja w bojach z Gośćmi zaprawiona :D

Po trzecie primo: powstaje pytanie, czy Wy wytrzymacie... :lol:

Po czwarte primo: my, belferki, damy radę i z dziećmi, i z ich szkołą

Po piąte primo: proszę ustalić termin i po prostu przyjechać. :wink: :D 8)

 

Odnośniki:

 

po pierwsze primo: :D :D :D

po drugie primo: bojowy nastrój zostawiam w mieszkanku, drzwi i grille są więc bezpieczne :wink:

po trzecie primo: nie wiem co na to dziedziczne obciążenie innych ale moja zniesie wszystko, byle jak najdalej od szkoły :wink:

po czwarte primo: zainteresowani proszę składać propozycje :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej ciekawej lekcji to ja myślałam w kontekście:

"- Mamo, dzisiaj robiliśmy dynamit na chemii!

- To dobrze synku, a na którą masz jutro do szkoły?

- Do jakiej szkoły???"

Jeżeli chodzi o moje dziecię, taki przebieg i wynik doświadczeń na chemii byłby wielce prawdopodobny. Chyba jednak dynamitu nie ma w programie nauczania przyrody w podstawówce. Wero dodałaby: "a szkoda!". Ja tego nie dodam...

Moje dzieci najchętniej oddadzą się zajęcio wychowania fizycznego, a kiedy się zmęczą, przyrody. Inne przedmioty raczej na łonie przyrody ich nie zainteresują.

Depeesiu, a w jakiej dziedzinie niesiesz kaganek oświaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...