Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Motór super rzecz, ale ten epizod mam już za sobą :)

Raczej już nie wrócę do tematu, bo jak sobie powspominam jak to było, to wiem, że za dużo mam do stracenia. I kolana rozwalone, więc no way :(

Ale zabawa fajna - jak się używa mózgu nawet bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do odbijania,

to ja się tak też wtrącę,

że każdemu chłopu coś na starość odbija..

tzn pozytywnie na jakimś punkcie...

mój z kolei nie na motor, ale terenówkę zapadł...

 

no ale nie powiem ;)

moc koni też do mnie przemawia i fajnie się takim błotniakiem jeździ :)

 

jak pasja to pasja no... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż włąśnie, Mojny też ma takie marzenie o terenówce, choć nam to raczej silny van by się do wożenia turystów na wycieczki przydał. :-?

Zresztą, póki co musi wystarczyć to, co jest. 8)

Dzień doberek! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się marzy terenówka, oj marzy mi się!!!! Ravka4 rzuca mnie na kolana, ale i na jakiejś mniejszej (czyt.: tańszej) bym poprzestała z zadowoleniem :D

 

Dzień dobry wszystkim :D

 

Rav4 - ten temat był u nas na bieżąco :lol: podoba mi sie... nawet bardzo mi sie podoba ,ale brak uzasadanienia do zakupu terenowego kiedy my tylko po asfalcie jeździmy :wink: bedzie za to Vectra -kombi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Maluszku!!!!

 

Zastanawiam się właśnie nad taką używaną. Mam to szczęście, że bardzo zaufany kolega sprowadza samochody z Niemiec - no to szansa jest :D

Ale najpierw to cholernie prawko ... :x

 

a to jak masz taką szansę i ten kolega może znaleźć Ci naprawde fajne autko to może jakieś lepsiejsze terenowe niż RAVka bo to chyba bardziej SUV miejski niż terenowy jest.

 

a paliwko faktycznie drogie jest :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się marzy terenówka, oj marzy mi się!!!! Ravka4 rzuca mnie na kolana, ale i na jakiejś mniejszej (czyt.: tańszej) bym poprzestała z zadowoleniem :D

 

Dzień dobry wszystkim :D

 

Rav4 - ten temat był u nas na bieżąco :lol: podoba mi sie... nawet bardzo mi sie podoba ,ale brak uzasadanienia do zakupu terenowego kiedy my tylko po asfalcie jeździmy :wink: bedzie za to Vectra -kombi :D

 

Ew-ka - u mnie też już na drodze asfalt położyli ale to w niczym mi nie przeszkadza, żeby kiedyś nabyć drogą kupna móje wymarzone autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się na samochodach znam, jak nie przymierzając, kura na snowbordzie :-? Ale kolega ów jest do tego mechanikiem. Zaproponował mi na początek Kia terenową i ... nawet mi się podoba. Jeśli już w końcu wypali to prawko to chyba się na nią skuszę!! O lepsiejszej terenówce pomyślę później :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ew-ka - u mnie też już na drodze asfalt położyli ale to w niczym mi nie przeszkadza, żeby kiedyś nabyć drogą kupna móje wymarzone autko

 

ładne ono jest :D na pewno spełnisz swoje marzenie :D no chyba ,że w tzw.miedzyczasie zmienisz obiekt zainteresowań :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ew-ka - u mnie też już na drodze asfalt położyli ale to w niczym mi nie przeszkadza, żeby kiedyś nabyć drogą kupna móje wymarzone autko

 

ładne ono jest :D na pewno spełnisz swoje marzenie :D no chyba ,że w tzw.miedzyczasie zmienisz obiekt zainteresowań :lol:

 

cieszę się, że Ci się podoba :D Kiedyś pewnie spełni się to marzenie ale chyba nie szybko bo jakoś nie mam tylu pieniążków, żeby kupić to autko. No chyba, że znajdę taki używany w drobyrm stanie to wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się na samochodach znam, jak nie przymierzając, kura na snowbordzie :-? Ale kolega ów jest do tego mechanikiem. Zaproponował mi na początek Kia terenową i ... nawet mi się podoba. Jeśli już w końcu wypali to prawko to chyba się na nią skuszę!! O lepsiejszej terenówce pomyślę później :roll:

kia to też fajny samochodzik i dobrze się w terenie sprawuje :D A kiedy prawko robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...