Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Agduś - masz rację :D

W moim fokusiku żarówki muszę wymieniać w serwisie gdyż pół samochodu trzeba wyjąć, żeby malutką żaróweczkę założyć.

Hmm, mnie się wydaje, że jest to robione z pełną premedytacją, żeby z byle pierdołą pędzić do serwisu, gdzie kasują jak ta lala :-?

A tak w ogóle cześć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nefer, ja wiem, że to nie czarna magia, ale ja organicznie nie znoszę być zmuszana do czegoś, na co nie mam ochoty i czego sama nie uważam za konieczne, słuszne, pożyteczne itp. OK, mogę wchłonąć pewną wiedzę i umiejętności, ale MOGĘ a nie muszę. Wolałabym, żeby i tak niewielką ilość zajęć na kursach prawa jazdy adepci tej trudnej sztuki spędzali na jazdach po ulicach, bo tam się z nimi spotkam, niż na grzebaniu we flakach. Jeżeli już, to niech na teorii mają wymontowane te flaki i w nich grzebią. To takie egoistyczne podejście, wiem. A o tym, czy w sprawie wymiany żarówki wolą jechać do mechanika, czy zrobią to sami, niech już decydują sobie na własną rękę.

A o tym, że po kursie się nie umie jeździć, to ja doskonale wiem. Mam prawko od wielu lat i nie umiem jeździć, więc do centrum Krakowa nie pojadę za Chiny Ludowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć czy ma się olej :):) Taka niewiedza może wysadzić Twój silnik w powietrze razem z maską. Pomiędzy przeglądami :):)

Także nie jest tak, że ta wiedza nie jest potrzebna (choć może CI się tak wydawać).

 

Z drugiej strony - moja koleżanka jeździ od nastu lat... ale to mąż tankuje za nią samochód, bo ona nie wie jak :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neferciu, masz rację dobrze wiedzieć!!!! Mi chodzi tylko o sam sposób w jaki ów pan ten egzamin ze mną przeprowadził. Odnoszę wrażenie, aczkolwiek mogę być oczywiście stronnicza (i pewnie jestem) że on miał ochotę po prostu kogoś oblać i trafiło na mnie! Pokonał mnie głupi (wydawałoby się) miernik oleju, no wstyd i hańba!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś - masz rację :D

W moim fokusiku żarówki muszę wymieniać w serwisie gdyż pół samochodu trzeba wyjąć, żeby malutką żaróweczkę założyć.

Hmm, mnie się wydaje, że jest to robione z pełną premedytacją, żeby z byle pierdołą pędzić do serwisu, gdzie kasują jak ta lala :-?

A tak w ogóle cześć :D

Kasiu - z tym masz rację :D ale co mam zrobić jak inaczej się nie da. nie dość, że odpowiednio kasują to taka wymiana potrafi im godzinę zająć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś - masz rację :D

W moim fokusiku żarówki muszę wymieniać w serwisie gdyż pół samochodu trzeba wyjąć, żeby malutką żaróweczkę założyć.

Hmm, mnie się wydaje, że jest to robione z pełną premedytacją, żeby z byle pierdołą pędzić do serwisu, gdzie kasują jak ta lala :-?

A tak w ogóle cześć :D

Kasiu - z tym masz rację :D ale co mam zrobić jak inaczej się nie da. nie dość, że odpowiednio kasują to taka wymiana potrafi im godzinę zająć :evil:

 

Aaaaaaaaa, to ja się doskonale orientuję ile to zajmuje!!!

Musisz czuć, że jesteś w serwisie :-?

Na swoje auto czekam już ponad dwa tygodnie, a miał być najwyżej tydzień :-? :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, wiadomość wieczoru: jutro idę do pracy za pieniądze!!! Będę bardzo ważną osobą: po czesku zwaną żeną za pultem :D Cały dzień mnie czeka, ale mam nadzieję, że poradzę! Niezzwyczajna jestem, od dwóch lat nigdzie nie muszę się spieszyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neferciu, masz rację dobrze wiedzieć!!!! Mi chodzi tylko o sam sposób w jaki ów pan ten egzamin ze mną przeprowadził. Odnoszę wrażenie, aczkolwiek mogę być oczywiście stronnicza (i pewnie jestem) że on miał ochotę po prostu kogoś oblać i trafiło na mnie! Pokonał mnie głupi (wydawałoby się) miernik oleju, no wstyd i hańba!!!

 

Eeeeeeeeeeeeee tam popatrz na to tak : nigdy więcej Cie nie pokona :):)

Prawdopodobnie chciał Cię uwalić- pamiętaj, że Ty i egzaminator macie konflikt interesów :) Ty chcesz zdać a on chce mieć kolejną zdającą - bo on na tym zarabia :)

Następnym razem będzie lepiej :):)

 

A samochód mieć musisz. Samochód to wolność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, wiadomość wieczoru: jutro idę do pracy za pieniądze!!! Będę bardzo ważną osobą: po czesku zwaną żeną za pultem :D Cały dzień mnie czeka, ale mam nadzieję, że poradzę! Niezzwyczajna jestem, od dwóch lat nigdzie nie muszę się spieszyć.

 

GRATULUJĘ :):) Przyzwyczaisz się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, wiadomość wieczoru: jutro idę do pracy za pieniądze!!! Będę bardzo ważną osobą: po czesku zwaną żeną za pultem :D Cały dzień mnie czeka, ale mam nadzieję, że poradzę! Niezzwyczajna jestem, od dwóch lat nigdzie nie muszę się spieszyć.

gratuuuuuuuuulki :D trzeba to opić :D

http://i.timeinc.net/recipes/i/recipes/ck/07/09/champagne-cocktail-ck-1654663-l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, wiadomość wieczoru: jutro idę do pracy za pieniądze!!! Będę bardzo ważną osobą: po czesku zwaną żeną za pultem :D Cały dzień mnie czeka, ale mam nadzieję, że poradzę! Niezzwyczajna jestem, od dwóch lat nigdzie nie muszę się spieszyć.

No to powodzenia :D I gratulacje ofkors :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście praca na terenie mojej stajni. Będę w tzw. wigwamie wciskać gościom drewniane tomahawki i kolorowe pióropusze, pomiędzy wciskaniem wściekle drogiego żarcia i piwa :D Dam radę :D A szmal się przyda, drogo mnie to leczenie kopytnej kosztuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, wiadomość wieczoru: jutro idę do pracy za pieniądze!!! Będę bardzo ważną osobą: po czesku zwaną żeną za pultem :D Cały dzień mnie czeka, ale mam nadzieję, że poradzę! Niezzwyczajna jestem, od dwóch lat nigdzie nie muszę się spieszyć.

gratuuuuuuuuulki :D trzeba to opić :D

http://i.timeinc.net/recipes/i/recipes/ck/07/09/champagne-cocktail-ck-1654663-l.jpg

 

No to siuuuuup!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście praca na terenie mojej stajni. Będę w tzw. wigwamie wciskać gościom drewniane tomahawki i kolorowe pióropusze, pomiędzy wciskaniem wściekle drogiego żarcia i piwa :D Dam radę :D A szmal się przyda, drogo mnie to leczenie kopytnej kosztuje.

 

NO to super robota ! Mnie sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie! :evil:

Leć na skargę. :evil:

Prosię niemyte. :evil:

Wuj szakala i syn wielbłąda. :evil:

Powinien dostać świerzbu większego niż moje okulary! :evil:

Menda małpio złośliwa. :evil:

Brazunia, jesteś dobra w tym. Nie daj się, walcz. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...