Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Sluchajcie to sie tak dobrze mowi .

Moj Mlody jezdzi calkiem niezle , wie co jest pod maska a zdac nie moze .

Juz 3 podejscia mial. W czerwcu kolejne.

Po prostu egzaminatorzy nie biora w lape i tak sobie po zlosci usadzaja.

 

Przykro mi , ze musialas przez to przechodzic :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wybaczcie, że tak Was zostawiłam bez słowa, ale obowiązki rodzinne wezwały!!

Z tym synem wielbłąda i wujkiem szakal (albo odwrotnie) to prawda!! Na koniec jeszcze powiedział, że ja "rozkoszna jestem" :-? Ja????!!!! A co ja, lalka Barbie, żeby rozkoszną być???? Jakby powiedział, że menda złośliwa, to bym przyjęła bez mrygnięcia, ale rozkoszna??? No Depsia, Agduś, powiedzcie, czy we mnie coś rozkosznego jest??? Bo ja nie widze :D

A następnym razem to ja juz się im nie dam!!! Nie będa mi egzaminatorzy zwykli pluli w twarz, twierdza ich oblężona mać!!!!!!

 

Z pracy się ciesze, chociaż jutro to maraton pociągną bo godzin 10 będę tam głupa paliła, ale fajnie jest!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!! Na koniec jeszcze powiedział, że ja "rozkoszna jestem" :-?
Za to ode mnie dostalby po ryju .

 

Nie zasługiwał na taką przyjemność!! Pies z nim tańcował ... chociaż nie ... psy są zbyt szlachetne !! Kij mu w oko!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia przykro mi..... :roll: :(

 

Jerdnak po Twoim opisie to mi wyglada na jedno...chciał w łapę :evil:

...pytał Cie chyba trzy razy czy chcesz kontynuować ......

 

 

ale wiesz co , ja to bym poszła na skargę, jeśli jesteś przekonana że masz rację, i nie przejmuj się następnym egzaminem, niech Ci powtórzą ten, za który zapłaciłaś, i weź ze sobą dyktafon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo! Jakbym usłyszała, że rozkoszna jestem, to bym nad swoim językiem nie zapanowała! Usłyszałby, że jest obleśny/gruby/stary/że mu z gęby śmierdzi czy coś w tym stylu. A spróbowałby mnie straszyć skarżeniem o ubligę, to bym skargę, że mnie molestował złożyła!

Kiedyś mieliśmy w LO obleśniego PO-wca. Facet ślinił się na widok dziewczyn, lekcje tego fascynującego przedmiotu, który i tak wszyscy gremialnie olewali, prowadził na odwal. Łaził w gumofilcach, które zdejmował na początku lekcji, wyjmował z nich wkładki, wieszał je na kaloryferze i występował w skarpetkach. Pewnego dnia pojawiłam się na jego lekcji w pięknym długim swetrze z wrobionym na przodzie wielkim tygrysem z otwartą paszczą. Oczka tygrys miał wielkie, zielone i błyszczące, a wypadały dokładnie... wiecie, na czym. Facet się zaślinił i z obleśną miną zapytał "A ten tygrys to mnie nie zje?" Kompletnie bez namysłu wypaliłam: "No chyba by się otruł!". Klasa zamarła w oczekiwaniu reakcji faceta i w zdumieniu, bo tak w ogóle to raczej spokojnym dzieckiem byłam (w szkole). Faceta zatkało, nie znalazł riposty, więc przeszedł szybko do lekcji. No ale wtedy o molestowaniu się nie mówiło...

 

A co z Księżniczką, że jej leczenie tak dużo kosztuje? Masz już wyniki badań? Masz zamiar ją zaźrebiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba bym zgłupiała w takiej sytuacji. Niestety, często tak mam, że jak ktoś jest taki do bólu bezczelny, że człowiek ani by sie nie spodziewał, to głupieję w obliczu chamstwa. :-?

Potem oczywiście przychodzą mi do głowy świetne odpowiedzi, a jakże, ale to dopiero po kilku godzinach. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywitam się wieczornie, chociaż ledwo żyję!!! Uzależniłyście mnie od siebie straszliwie!! Jak nie pogadam choćby chwilkę z Wami to nie mogę sobie miejsca znależć. Tylko czekać, gdy w chwili mojego złego nastroju dziecko mi powie" :Matka, wejdź Ty sobie na Forum to ci się humor poprawi!" :-? :D

Pracowałam za pieniądze i chyba nawet parę dziesiątek zarobiłam! Z księżniczką się pomiziałam kole 20.oo dopiero.

Badania drogie, ale i tak taniej niż laboratorium w Niemczech. Mam nadzieję, że weterynarz znajdzie sposób na ten jej kaszel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba bym zgłupiała w takiej sytuacji. Niestety, często tak mam, że jak ktoś jest taki do bólu bezczelny, że człowiek ani by sie nie spodziewał, to głupieję w obliczu chamstwa. :-?

Potem oczywiście przychodzą mi do głowy świetne odpowiedzi, a jakże, ale to dopiero po kilku godzinach. :o

 

DPSiu mam to samo, totalne chamstwo mnie zatyka i cały swój rezon tracę, a taka jetsem wygadana i mądra w teorii :-?

 

Olej chama Braza, buc i tyle :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pyskata zmynda jestem, ale czasami gryzę się w jęzor, żeby nie pogorszyć sytacji. I pewnie niedobrze! Coś z tym faciem pewnie zrobię, tylko jeszcze nie wiem co!? Muszę ze swoim instruktorem pogadać.

 

Właściwie to nie wiem, dlaczego córcia jeszcze na to nie wpadła... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia tak mi przykro :(

 

ale ...powinnaś napisać zażalenie :-? Moja cora po 2 oblanym egzaminie ,kiedy to egzaminator nie potrafił konkretnie wskazać błedu po powrocie z miasta na plac ,ale stwierdził ze w zasadzie nie moze uznac egzaminu za zdany ...towarzyszyłam mojej wściekłej corci w wizycie u dyrektora ,ale tam dałysmy sie przekonac dyrektorowi do NIE NAPISANIA SKARGI :o tak nas omotal swoja gadką ,ze sama sie dziwie ze wyszlysmy od niego z usmiechem na ustach . Pól roku później kilku egzaminatorow poleciało w aferze łapowkarskiej ,min ten co Kaske oblał 8)

 

przeanalizuj raz jeszcze ten egzamin jeśli czujesz sie pokrzywdzona -masz prawo napisac odwołanie ,ale nie daj sie odwieść od swoich zamiarów-bądź twarda.A potem zabierz swoje papiery i przenies sie do innego osrodka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innym ośrodkiem będzie kłopot. Ten jest po prostu najbliższy. Pozostałe jakieś 200 km. Ale czuję się pokrzywdzona, to fakt. Ten pan nie raczył mnie nawet poinformować o tym, że błędna odpowiedź na tak z lekka bzdurkowate zagadnienie właśnie mnie zdyskwalifikowała; jechałam dalej z przeświadczeniem, że być może jadę po zwycięstwo!!

Omówię tę sprawę dokładnie z moim instruktorem i zastanowię się, co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę że.... mi do szczęścia wymiana oleju nie jest potrzebna. Tego pilnuje mąż i od tego sa przeglądy. Ja dbam i pilnuję tysiąca innych spraw. Wystarczy.

Zresztą co tu dużo mówić.... W moim poprzednim samochodzie byly zamienione kontrolki. Ja sie przyzwyczaiłam i jeździłam tak od zawsze. Ale w końcu trzeba bylo auto sprzedać. Znajomy zabrał więc je na giełdę samochodową. Dojechał, zaparkował....wszystko ok. Wyspał się w samochodzie i troche zmarzł. Wlączyl silnika a tu....zonk. Kontrolka oleju sie swieci. Sprawdza, wszystko ok. Ki diabeł. Zeszli się spece z giełdy, dumają, ogladają, nikt nie wie czemu kontrolka swieci. Pewnie nawalila elektryka. Więc kolega wkurozny wyjechał z giełdy. Dziwnym trafem jak tylko ruszył z giełdy to zauważył że kontrolka oleju nie świeci. Opowiada mojemu męzowi o tym i obaj dumają co sie stało. A ja się tylko zapytałam czy stał na gieldzie na ręcznym. Tak, stał. No i wszystko było jasne bo kontolka oleju swieciła przy włączonym ręcznym a kontrolka ręcznego jak brakowało oleju :lol: Ale o tym wiedział tylko kierowca czyli ja 8) :lol: :lol:

Wiec brazunia nie martw się tym wcale a wcale. Niewiadomo na jakie auto trafisz w przyszlości :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, przykro mi z powodu egzaminu :( część winy biorę na siebie :-? ,

nie trzymałem kciukasów .............zapomniałem :oops: :oops: :oops:

 

na olejach i płynach padła również koleżanka córki, ale ........już zdała

kolega z pracy jak trzeci raz oblali syna opisał ośrodek do gazety, TVN, była

afera i syn zdał w kolejnej próbie, a egzaminatorzy choć ci sami jakby z innej

planety byli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...