Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Jamlesik, trochę mi lżej po tym, jak zabrałeś mi z pleców odrobine tego ciężaru odpowiedzialnści :wink:

Jeszcze nie wiem do końca co zrobię, ale na pewno coś zrobie! Jak po dwóch poprzednich egzaminach wiedziałam doskonale, że oblałam z własnej,nieprzymuszonej winy, tak teraz nie wiem, dlaczego nie zdałam!!!! I to mnie wkurza!!!!!

 

Dzień dobry wszystkim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jamlesik, trochę mi lżej po tym, jak zabrałeś mi z pleców odrobine tego ciężaru odpowiedzialnści :wink:

Jeszcze nie wiem do końca co zrobię, ale na pewno coś zrobie! Jak po dwóch poprzednich egzaminach wiedziałam doskonale, że oblałam z własnej,nieprzymuszonej winy, tak teraz nie wiem, dlaczego nie zdałam!!!! I to mnie wkurza!!!!!

Bo to jest wkurzające. Egzaminator powinien Ci powiedzieć, dlaczego nie zdałaś a nie kręcić tak jak on.

dzieńdobrek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. :D

Ja bym nie odpuściła. Po pierwsze zachowywał się skandalicznie, po drugie, nie wiem, co miały znaczyć te pytania o kontynuację egzaminu, po trzecie chyba ma obowiazek poinformować, dlaczego się nie zdało.

W ogóle egzaminatorzy na prawo jazdy w tym kraju to jakaś kasta, która ma państwo w państwie, zdaje się. Jakoś nikt do tej pory tematem się nie zajął.

Ostatnio jak byłam u Rrmi, to też rozmawiałyśmy o tym. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz to analizuję. Zastanawiam się, czy dobrze zrobiłam, rezygnując z kontynuacji egzaminu, ale ja zrozumiałam facia jednoznacznie: owszem, mogę kontynuować egzamin, bo mam takie prawo.... No qurczę, dla mnie to oznaczało jedno: "nie zdała pani, ale może pani zgodnie z przepisami pojechac do miasta ... tylko po ki gwizdek bedzie pani marnować czas swój i mój..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, że te egzaminy powinny być nagrywane. Może masz prawo zażądać umożliwienia Ci oglądnięcia tego filmu? Zobacz go na spokojnie, najlepiej w towarzystwie instruktora albo kogoś innego i wtedy zdecyduj, co dalej z tym fantem robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A komu Ty operację Kasica robisz :o

 

Cześc wieczorne :D Przyszłam odreagować, w innym przypadku mogłabym popełnić morderstwo na własnym dziecku :-?

 

:o :o :o

no, to co reagujemy??

http://www.wino.boo.pl/templates/subSilver/images/logo_phpBB.gif

 

Brazuniu, głowa do góry, potem będziesz miała co wspominać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ze znowu się nie udało :( . Wiem co czujesz bo sama przez to przechodziłam. Nie mysl tylko sie poddawac bo prawko ci się bardzo przyda. W końcu przeciez musisz trafic na normalnego instruktora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...