Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Witanko :-)

 

Jak tak sobie Was czytam, to jak mnie ma pamiec nie myli, moim ulubionym slowkiem z dziecinstwa i wczesnej mlodosci bylo "zaaaaaaaraaaaz" :lol:

Pokolenia sie zmieniaja, ale jak mniemam ulubione slowko pozostaje takiez samiutkie :lol:

 

Dzionek calkiem, calkiem ale chyba oberwanie chmury wisi w powietrzu.

No nic ... ide potrenowac z psami ... koniec lenistwa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Słowo "zaaaaraaaz" nadal należy do moich ulubionych, tylko że nie zawsze mogę w pełni czerpać radość z wprowadzania je w życie. Ja wiem, że to dziecko i staram się jak mogę, ale chwilami mam chyba prawo do wymagania pewnych zachowań i szanowania moich próśb :roll: Ja też byłam wychowywana bezstresowo :wink: i jestem rozkapryszoną jedynaczką no i kółko się zamyka :D

Tylko dlaczego to ja mam sprzątać Jej bałagan :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam Wasze słowa o dzieciach i jakbym siebie widziała :roll:

Normlanie lustro :-?

Ja jestem spokojna, tłumaczę, proszę i w ogóle cacy, ale jak mnie już ku!@#$ trafi to dre się jak opętana, wtedy chodza jak mróweczki i robią grzecznie co każe :roll: Może one po prostu głuche sa, a nie niegrzeczne??? :wink:

 

No i oczywiście potem mam wyrzuty sumienia, że dre się na biedne dzieci :-?

 

 

PS. Chciałam powiedzieć, że konika wcięło :-? z avatara znaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko dla wszystkich :D

 

Moja latorośl ma w nosie, właśnie znowu doprowadziła mnie do stanu zbliżonego do furii dzikiej!! Już i się nie chce o pewnych rzeczach mówić i przypominać, zaczynam kampanię wojenną!!!

 

Wiatr zimny paskudny, ale słonko jest :D

 

jak pomyślę co mnie czeka.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam rozkapryszonej jedynaczki i sama takową nie byłam. Bałaganu nie sprzątam po dzieckach (no, trochę sprzątam , ale im starsze, tym mniej), ale jakoś też nie mogę przejść nad nim do porządku dziennego (zwłaszcza, gdy kolekcja niezjedzonych śniadanek zaczyna wypełzać spod łóżka). Moja mama zawsze narzekała, że mam bałagan, żem leniwa (no i jestem leniwa, ale...) itd. Jednak co pokolenie to doskonalsze - ewolucja, panie dzieju. Tylko czemu właśnie TE cechy ona doskonali? Czyżby właśnie one pomagały przetrwać? Faktem jest, że zawsze lenistwo uważałam za motor postępu ludzkości, bo gdybyśmy byli genetycznie zaprogramowani na pracowitość, to do dzisiaj latałybyśmy z kijanką na brzeg rzeki coby wyprać cokolwiek. Lenistwo kazało wymyślić wszelakie maszyny. Jeżeli moja teoria jest prawdziwa, to, sądząc z wypowiedzi zgromadzonych tu mam, rośnie nam pokolenie nie lada wynalazców!

PS. Cud trwa. Jutro składamy do kupy teleskop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...