Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Ja już sił nie mam walczyć, ale nawet na leżąco będę siłom i godnościom osobistom przeciwstawiać się zakusom mojego małego imperialistycznego krwiopijcy!!!

Krwipijca w czwartek jedzie do Niemiec na dwa dni a ja głupa popalę w pracy za piniędze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja już sił nie mam walczyć, ale nawet na leżąco będę siłom i godnościom osobistom przeciwstawiać się zakusom mojego małego imperialistycznego krwiopijcy!!!

Krwipijca w czwartek jedzie do Niemiec na dwa dni a ja głupa popalę w pracy za piniędze :D

 

Krwiopijca :lol:

Imperialistyczny na dodatek :lol:

Oj dała Ci popalić :roll:

 

Ale nie jesteś sama :roll: Własnei przed chwilą musiałam ryknąc jak lew, zeby w końcu poszły spać :x Kuźwa, grzeczne prosby nie pomagają czasami :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz krwiopijca został odstawiony od aorty.

No, czasem bez ryknięcia się nie da. Chociaż nam osobiście takie dziecka, na które się nie ryczy. Zastanawiam się, czy to zasługa nadludzkich zdolności pedagogicznych rodziców, czy już gieny takie przekazali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle wrzaskun jestem niepoprawny! Ale może to i dobrze: jak ryknę, to mi od razu złość przechodzi i się oczyszczam :D

 

Agduś, instrukcję odstawiania od aorty poproszę!!!

 

No ja tez jestem ciekawa jak się to odbywa :roll:

Teorię mam w małym palcu u nogi, a praktyka to jeszcze przede mną :roll:

Krwiopijcy jeszcze są baaaaaardzo nieletni :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zostać doprowadzonym do ostateczności, poczuć beznadziejność wszelkich swoich poprawnych pedagogicznie poczynań, załamać się, wkurzyć, popaść w depresję, wku...ć się i zwątpić. Potem LÓD. Temperatura jak w głębi kosmosu. Plus krótkie, rzeczowe i beznamiętne rozmowy, że teraz kolejny krok należy do odstawianego od aorty krwiopijcy, bo nasze możliwości się wyczerpały. Brak nam pomysłów. I zero wyciągania ręki, choćby się sama rwała a serce krwawiło! Zero reakcji na pokazy siły lub słabości, na prośby i wybuchy złości, na wszelkie prowokacje.

No, długo to nie trwało, na szczęście, bo ciężko było.

Ja tam nie wiem, na jak długo to pomoże, ale... tfu, tfu! Oby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś, jaka Cię dorwę.... :evil:

 

Wszem i wobec ogłaszam, że zatrudniłam niejaka Agduś u siebie na wakacje (kiedyś tam) na stanowisko instruktora jazdy konnej!!!!! Zakres obowiązków wręczę Rzeczonej w odpowiednim momencie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mówię i dołączam do zdesperowanych mamuś. :D

Tyle lat już mam dziecka na stanie, a do tej pory nie wiem, jak nauczyć utrzymywania porządku. :evil:

Prosiłam, grizłam, piloty w szafkach i na łóżkach robiłam...

Ten mój maturzysta do dziś fleja i bałaganiarz... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witanko :D

no to widzę, że mamy ten sam problem - bałaganiarstwo naszych dzieci :( może faktycznie teraz takie pokolenie jest, kto wie. Co do wrzasków to u mnie teraz coraz częstsze bo moje dziecko już praktycznie na spokojne prośby nie reaguje a potem są tylko narzekania, że "mamo ty tylko na mnie krzyczysz i krzyczysz - nie możesz normalnie do mnie mówić". I jak w takim przypadku człowiek nie może wyjść z siebie, no jak się pytam :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo, pocieszona jestem niezmiernie faktem, że nie muszę czuć się osamotniona w trenowaniu wrzasków!! I wiecie co, takie mamuśki z nastolatkami na stanie mogłyby w wojsku służyć, bo tam taki wrzask nawet wskazany jest :D Byłybyśmy po prostu świetne!!!! :wink:

 

Dzień dobry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, jak mi dobrze!

Primo - jestem usatysfakcjonowana oświadczeniem Brazy! 8)

Secundo - zostałam podniesiona na duchu! Nie ja jedna nie umiałam wpoić miłości do porządku swojemu dziecku, nie jestem jedyną wyrodną, wredną, drącą paszczę o takie pier...y jak porządek mamą!

Jedyne, co mi zatruwa radość, to perspektywa spędzenia tego pięknego słonecznego dnia przy komputerze i francuskich wierszach. Odbiję sobie po południu - grządki skopię, skończę trawnik kosić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo, pocieszona jestem niezmiernie faktem, że nie muszę czuć się osamotniona w trenowaniu wrzasków!! I wiecie co, takie mamuśki z nastolatkami na stanie mogłyby w wojsku służyć, bo tam taki wrzask nawet wskazany jest :D Byłybyśmy po prostu świetne!!!! :wink:

 

Dzień dobry :D

Dodam jeszcze, tylko, że tam, dla lepszej komunikacji, pewnie i przejście obozu językowego na budowie ma niemałe znacznie. Czuję się kompetentna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...