Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wychodzi na to, że teraz takie darcie to normalne jest :wink:

ostatnio usłyszałam: "mamo ale po co mam sprzątać jak potem nie będę mogła niczego znaleźć a tak wiem co gdzie leży" a w tym czasie jej pokój wygląda jakby tajfun przeszedł :o i co z tym zrobić ?

Zamknąc drzwi i nie patrzec na to, posprząta jak gości do siebie zaprosi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi na to, że teraz takie darcie to normalne jest :wink:

ostatnio usłyszałam: "mamo ale po co mam sprzątać jak potem nie będę mogła niczego znaleźć a tak wiem co gdzie leży" a w tym czasie jej pokój wygląda jakby tajfun przeszedł :o i co z tym zrobić ?

Zamknąc drzwi i nie patrzec na to, posprząta jak gości do siebie zaprosi :lol:

tak to u nas właśnie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zamknąć drzwi i nie patrzeć, bo centrum dowodzenia (czyt.: komuter) stoi w małej pokoju :-?

 

No to akcja "czarny wór" pozostaje :roll:

 

Ano :-?

 

Niniejszym przekazuję serdeczne pozdrowienia i potężne uściski od Szanownego dla Was wszystkich :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie:

Za pozdrowienia dziękujemy i vice versa (przekaż).

Próbowałam ignorować, ale to było ponad moje siły.

W razie wizyty koleżanek, bajzel lądował pod łóżkiem!

Braza, zabierz komputer do siebie i już! Wpuszczaj latorośl na swój teren pod warunkiem, że na swoim ma porządek (moja zrezygnowała z komputera).

Czarny wór działa, jeżeli ma się piwnicę, coby go wynieść poza zasięg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczornie!

Dzień zaczął mi się baaaardzo wcześnie (aż za wcześnie) bo o 3.40 :-? Wyprawiłam córcię na zwiedzaniem Landów zachodnich sąsiadów, konkretnie Lubeki i Hanza Parku, po czym prawie nieprzytomna pojechałam do pracy za pieniądze!!! Nudno było jak smok, pośladki bolą mnie od nadmiernego ich używania ale pocieszająca jest myśl, że za ten ból parę dyszek wpadnie. W tak zwanym międzyczasie dokonałam zakupu jakże potrzebnego dla mnie obecnie, a mianowicie siodła - Agduś, gdyby było coś w ciekawej cenie Stubena na ten przykład - nadal jestem zainteresowana!! Ledwo na oczy patrzę, do tego internet działa okropnie wolno!! Zanim ta wiadomość będzie mogła być odczytana przez Was, ja rozegram pewnie partyję pasjansa :-?

Wobec powyższego chyba pójdę spać, bo jutro od nowa polka galopka, na szczęście już nie od 3.40!!!

 

Miłych snów i równie miłęgo następnego dnia życzę!!

 

P.S. Jutro w końcu muszę wsiąść na Brazylię, bo jak tak dalej pójdzie, to nadmiar jej energii może być dla mnie bardzo bolesny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jutro w końcu muszę wsiąść na Brazylię, bo jak tak dalej pójdzie, to nadmiar jej energii może być dla mnie bardzo bolesny :wink:

Ja własnie po paru miesiącach wsiadłam ostatnio na konia i sobie takich zakwasów porobiłam, ze juz trzeci dzień mnie trzyma :-? Ale dla tego galopiku warto było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jutro w końcu muszę wsiąść na Brazylię, bo jak tak dalej pójdzie, to nadmiar jej energii może być dla mnie bardzo bolesny :wink:

Ja własnie po paru miesiącach wsiadłam ostatnio na konia i sobie takich zakwasów porobiłam, ze juz trzeci dzień mnie trzyma :-? Ale dla tego galopiku warto było :D

to ja sobie z woltyżerką dam .....siana 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...