Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Agduś Ty natentychmiast donoś co tą z gwiazdą!!!!!!!!!

 

Ja miałam wolne i do przyszłego tygodnia tak pozostanie! I dobrze, bom się odzwyczaiła od pracy :wink: Za to dzisiaj być może zamorduję weta, jeśli znowu się okaże, że będę kwitła w stajni w oczekiwaniu na niego nadaremnie!!!

Trzymajcie kciuki za onego dochtóra!! I za mnie, co by Braza darowała mi to ukłucie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabuszko, witaj!!!! :D :D Chyba zaznaczę ten dzień w kalenadarzu - taka osobistość mnie odwiedziła!!!!

 

Dochtór nie przylazł :evil: Kasia, jesteś potrzebna do zrobienia z niego mamałygi!!!!! Cały swój arsenał Tobie oddałam!!

Zatłukę go normalnie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabuszko, witaj!!!! :D :D Chyba zaznaczę ten dzień w kalenadarzu - taka osobistość mnie odwiedziła!!!!

 

Dochtór nie przylazł :evil: Kasia, jesteś potrzebna do zrobienia z niego mamałygi!!!!! Cały swój arsenał Tobie oddałam!!

Zatłukę go normalnie :evil:

 

Jasne, dawaj namiary na gościa, już ma przes.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braza,

 

Trzeba bylo do weta zadzwonic i zapytac coz takiego pilnego nie pozwolilo mu przyjechac na UMOWIONA wizyte. No normalnie kolejny fahowiec. :evil:

No i co zrobilas? Sama podalas klaczy antybiotyk? Igly to sa chyba gigantyczne, co? :roll:

 

Ciesz sie wolnym :-) To przyjemne, prawda? 8) :D

 

BTW zwierzakow. Wczoraj czyms strula mi sie Maja ... dzisiaj Plusz mial te same objawy ... Jedza to samo, taka sama pija wode, ale nie wciagaj nic z zadnego trawnika. Mniemam, ze twarozek musial im jakos zaszkodzic ... Wywalilam reszte kubka ...

U malych psow wazacych 1,5 - 2,5 kg wystarczy kilka godzin biegunki lub wymiotow i odwodnienie gotowe :( Nie raz juz siedzialam przez pare godzin w klinice, gdy Majut lezal pod kroplowka ...

Nie lubie takich sensacji :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patafian faktycznie do potęgi!!!! Od 18.oo nawet telefonów już nie odbierał!!! Jestem na niego wściekła i to potężnie, bo w końcu nie mi szkodzi, tylko zwierzakowi!!! Sama nie odważyłabym się podac tego zastrzyku, a nawet gdyby, to patafian właśnie miał przywieźć antybiotyk!!

Narazie podajemy tylko wykrztuśne tabletki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patafian faktycznie do potęgi!!!! Od 18.oo nawet telefonów już nie odbierał!!! Jestem na niego wściekła i to potężnie, bo w końcu nie mi szkodzi, tylko zwierzakowi!!! Sama nie odważyłabym się podac tego zastrzyku, a nawet gdyby, to patafian właśnie miał przywieźć antybiotyk!!

Narazie podajemy tylko wykrztuśne tabletki.

nasza dostawała syrop - Gujazyl (chyba z 5 butelek tego kupilismy), tylko nie mam pojęcia w jaki sposób, chyba do owsa był dodawany i pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...