Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Żeby ta zmiana była taka prosta :-? To jedyny w okolicy specjalista od koni :-?

 

ups.... no to faktycznie jest problem :( Ani sie obrazić, ani pokłócić bo nie wiadomo kiedy znów się przyda jego pomoc :-?

 

ps. kogo ja widzę, Rom 8) :D nie wiem czy Cie to pocieszy ale ja tez nie jestem na bieżąco :-? ani u Brazy, ani gdziekolwiek indziej :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A i owszem Reyzelciu, jest to mały problem, ale ... w końcu do pioruna bierze za to pieniądze!!! Poza tym na szczęście nie jest jedynym weterynarzem w mieście i może się okazać, że nawet ci od piesków i kotków pamiętają jeszcze ze studiów, jak się robi zastrzyk koniowi :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeehhhh, szkoda słów na nich! Ja diagnozę mam już postawioną (tzn. księżniczka ma :D ), to i w razie "W" będę wiedziała, co mówić. Może faktyczne te tabletki wykrztuśne pomoga, tak jak klaczce Veruni pomógł sam syrop :roll:

 

Chyba czas powoli zbierać się lulu. Jutro kolejny dzień pobytu na baaaardzoooo świeżym powietrzu :D Niby słońce, a wiatr od północy dmucha i pioruńskie zimno jest!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, wygląda na to, że weterynarz czuje się bezkarnym monopolistą w temacie koni. :-?

Mimo to rozmowę dość stanowczą bym przeprowadziła, powiedziała, że obrobię mu d.upę w necie i wszyscy się dowiedzą, że jest nierzetelny i niefachowy.

Porządek musi być.

Dzień dobry! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :-)

 

A to nie jest tak jak z ludzkimi cyklami na atybiotyku? Trzeba wziac cala serie i to BEZ PRZERW? Czy wet nie zdaje soebie z tego sprawy?

Co za konowal :evil:

 

braza, Ty sie zastanow czy chcesz to prawko i samochod ;) Kontrakty na rope siegnely juz 135 dolcow za barylke :evil: Rower zdaje sie byc zdrowszy i na pewno tanszy :-) Ide wyprowadzic swoj z garazu. Trza objazd po wsi zrobic ;)

 

Milego dzionka wszystkim :-) Mam tyle roboty, ze nie wiem w co rece wlozyc ... a jutro chyba Krakow :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam jeszcze na chwilę, żeby jeszcze raz życzyć m iłego dnia :D

Zarozki gnam do stajni!! Dario, wytrwałości życzę :)

A z wetem to sobie pogadam przy okazji :evil: Na pewno!!

A w ogóle to mam nastrój do luftu chociaż wolne :-? Pies mnie wkurza, dziecko ma w nosie pewne rzeczy a wet zlewa :-? Może księżniczka mi humor poprawi 8) :roll:

Buziaki :D Do wieczorka :D

 

No i konika mi wcięło :-? Ale kicha :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech no :))

 

jestem jestem i bywam, ale czasu straszliwie mało

ledwo co się pozbierałam po komunii,

a teraz przybyło załatwiania z chałupą,

z pracą itd...

czasem sypiam po 3 godziny dziennie,

i padam na pysk

dzisiaj wreszcie się wyspałam pierwszy raz od 2 chyba tygodni,

i siedzę i pracuje ... na szczęście na swoje, a nie że obowiązki wynikające z zatrudnienia stałego ;) to i sympatyczniej,

co nie znaczy że nie męcząco :)

 

także czuje się zupełnie usprawiedliwiona i lecę rabotać dalej,

no dobra..

obiecuje listę obecności odhaczać codziennie :)

na wszystkich obserwowanych wewątkach ciekawych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...