Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Ten mój ma aktualnie 124x125 pikseli.

 

Maluszku!!! Rewelacyjny masz ten zwierzyniec!!! A kocio z błekitnymi oczami jest za...bisty!!!!!

A to małe czarne siedem nieszczęść to ta znajdka???

 

Jutro, jak znowu nie zapomnę aparatu :-? zrobię zdjęcia sarenki, którą przywieźli do mini zoo z lasu. Matkę chyba jakieś bydlę zastrzeliło, to maleństwo pije z butelko, jeden chłopaczek ją karmi. Mówię Wam, jest po prostu przecudna!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Braza - lejesz mniód na moje serce :D

Mała czarna to znajdka - normalnie wygląda jak nie z tej ziemi albo jakby była stale pod wpływem napoi wyskokowych - taki mały wariat :D Niebieskooki to Sułek (moja miłość od pierwszego wejrzenia).

 

Koniecznie zrób fotkę tej sarence

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczna sunia :D ile ma lat?

 

Skończone 6. W sierpniu zacznie 7 roczek, to już poważna (czy aby na pewno :roll: ) dama :D

pewno, że dama :D

mój Herutek ma też 6 latek tylko on 7 roczek zacznie w 2 stycznia przyszłego roku - czyli poważny gentelmen :D a sucz ma dopiero 3 latka - dzieciak jeszcze i tak się zachowuje, cała rozbrykana jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak arystokratyczny, że ja bym się bała focha...

 

Fajnie i przyjemnie jest, ale jutro znowu czeka mnie ciułanie na to siodło, więc powiem dobranoc i życzę miłego następnego dnia :D

 

Rany, to dachowe ścierwo ma piękną maść!!!! A jaki przystojny jest w złym humorze :D Prawdziwy drapieżnik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak arystokratyczny, że ja bym się bała focha...

 

Fajnie i przyjemnie jest, ale jutro znowu czeka mnie ciułanie na to siodło, więc powiem dobranoc i życzę miłego następnego dnia :D

 

Rany, to dachowe ścierwo ma piękną maść!!!! A jaki przystojny jest w złym humorze :D Prawdziwy drapieżnik :D

 

Dobranoc :)

 

Fakt, że ścierwo nie boi się niczego - nawet większych ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Wam dobrze, takie ciepłe futerka, stópki grzejące.

Ja nie ma ani skórki, ani słońca, wiecie jak tu zimno :roll:

 

Toluś :) No co TY ? U nas dziś było 25 stopni i lampa :) Jutro będzie pięknie - zajrzyj do moejgo dziennika jak mi rododendrony przed firmą zakwitły ( wodzisz nauczyłam się co to jest to rodocośtam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Ty zdolniacha jesteś, :wink:

A rodocośtam jest nie tylko piękne, ale imponujące, u mnie nie kwitnie tak obficie,

a ten nasz północny-wschód to mnie już wkurza, dziś siąpił deszcz, arktyczny wiatr, a teraz jakieś 3 stopnie na termometrze :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Ty zdolniacha jesteś, :wink:

A rodocośtam jest nie tylko piękne, ale imponujące, u mnie nie kwitnie tak obficie,

a ten nasz północny-wschód to mnie już wkurza, dziś siąpił deszcz, arktyczny wiatr, a teraz jakieś 3 stopnie na termometrze :evil:

 

U mnie w okolicy w każdym ogrodzie tak rododendrony wybujały - jak głupie w tym roku normalnie :)

Jutro będzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braza,

 

Noooo, teraz Twe nowe oblicze wyjatkowo cieszy me oczy :D Piekny avantarek sobie uczynilas! Nad Ksiezniczka juz sie zachwycalam, ale nie sposob ponownie napisac, ze CUDNA jest 8) :D

 

Maluszku,

 

Niebieskooki przepiekny! Bardzo interesujaca uroda :-) A jak charakter?

Bo po sierciuchu Nefer, to widac ze takiemu w kasze nie podmuchasz :lol: No wypisz, wymaluj jak Panci 8) Widac ciagnie swoj, do swego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...