Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Łomatkopolko - ale piękny sierściuch !!!!!!!!!!!!! A daje się ukochac ?

:D To jest kot do kochania - przychodzi na zawołanie, traktorzy ledwo się go dotknie taki kot przylepa :D

 

A Twoje kocisko też jest piękne i widać, że charakterne jest :D Nie dziwię się Twemu małżu, że ją tak kocha :D

 

Maluszku,

Niebieskooki przepiekny! Bardzo interesujaca uroda :-) A jak charakter?

dziękuję :D Sułek to najprzytulaśniejszy sierściuch na świecie :D Pozostałe moje dwa koty są zupełnie inne - nie chcą się tak tulać do człowieka jak Sułek :( Zwłaszcza mała znajdka nie lubi miziania.

 

Dzieńdoberek w słoneczny poranek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cosik siostry od zastrzyków nie widać :roll:

Mam nadzieję, że cała i zdrowa :roll:

sprawdzałem na onecie nikogo dzisiaj koń nie kopnął...... na całe szczęście :wink:

 

Myślisz, że jak bym JA oberwała, to byłoby o tym głośno na Onecie :roll: :roll:

no najpierw na FM oczywiście :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry - wiecie jak sie tak napatrzylam na te wazse piekne koty to az mi sie jakiegos zachcialo - tyle ze moj malz nie bardzo widzi kota w domu :roll: :roll: :roll: - ogolnie zwierzaka - ale te wasz sa cudnej urody - a te niebieskie oczeta!!!!!!!!!!!!

kolakao - cichcem kota wprowadź do domu :wink: najlepiej weź maża na kocią wystawę, niech sobie koty obejrzy, podotyka, najlepiej maluchy i prosta sprawa. Ja w ten sposób mam w domu dwa koty :D tego z niebieskimi oczętami (miał wtedy już 2 lata) i main coona :D Teraz mam zakaz chodzenia na wystawy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne sierściuchy! Wszystkie - i niebieskookie i pomarańczowookie. Z rasowców najbardziej podobają mi się norweskie leśne, ale po stracie Kiczorki zainteresowała mnie jakaś rasa, która ponoć trzyma się własnego podwórka.

Jednak i tak jakoś się zawsze pojawi na horyzoncie jakaś bida zupełnie nierasowa...

Andrzejowi też nie bardzo podobal sie pomysł posiadania futer w domu. Kiedy wprowadzona podstępem Kiczorka pożegnała się ze swiatem, powiedziałam, że skoro musiał wytrzymywać obecność kota w domu przez dwa lata, to teraz przez dwa kolejne ja nie będę marudziła o nowego sierścia. Dziwne, bo niedługo po tym zaczął się zachwycać kociątkiem, które zobaczył odbierając Weronikę od koleżanki. To kociątko to Carmen. I na Miśkę też się zgodził (tu zadziałały smutne oczka Madzi, która pokochała brzydactwo)...

A futer w domu mamy aktualnie 8 sztuk - różnej wielkości, maści i gatunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolakao - Oj jaki piękny Błękitek :):):) To chyba Brytyjczyk - taki grubszy :) Rosyjskie są troszkę delikatniejsze :) Jak znam życie to pierniczony ma poduchy na łapkach w kolorze lawendowym :) One tak skubane mają :)

 

Maluszku już lubię Twojego pięknego kociala. Mój jest charakterny to prawda - lubi kizianie ale w jakim zakresie to ona decyduje :)

A ja bym chciała takiego ścierwa co go można na lewą stronę przewinąć z ukochania......... ale muszę poczekać aż ten zejdzie :):)

I wtedy kupię maincoona :)

CO prawda istnieje wyzyko, że zwierzaki przejmują cechy właścicieli, a to oznacza, że nawet wypchany kot u mnie w domu będzie złośliwy, kapryśny i chrakterny :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agdus,

 

Pokazna masz gromadke :-) Czy starcza Wam jeszcze rak do miziania wszystkich siersciuchow? U nas w domu poki co dwie papugi mojej Mamy na rekonwalescencji i dwa psy i czuje, ze to juz masa krytyczna ;) W szczegolnosci te papugi ... rozwydrzone ptaszyska i tylko jesc, pic, znowu dac jesc, znowu pic, a jak zapomnisz wsadzic je pod prysznic, to awantura na caly dom :evil:

 

brazunia,

 

Pracujesz? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszku już lubię Twojego pięknego kociala. Mój jest charakterny to prawda - lubi kizianie ale w jakim zakresie to ona decyduje :)

A ja bym chciała takiego ścierwa co go można na lewą stronę przewinąć z ukochania......... ale muszę poczekać aż ten zejdzie :):)

I wtedy kupię maincoona :)

CO prawda istnieje wyzyko, że zwierzaki przejmują cechy właścicieli, a to oznacza, że nawet wypchany kot u mnie w domu będzie złośliwy, kapryśny i chrakterny :):)

Co do main coonów to mój egzemplarz a i owszem chodzi za mną krok w krok ale nie jest taki jak birman. Lubi się tylko miziać jak on chce a obciera się o mnie w odległości jakiś 50 cm :o Pierwszy raz widzę to u kota. Tak to jest sympatyczny ale nie aż tak jak niebieskooki. No i ciężki zbój jest i duży co przeszkadza jak mi się na klawiaturze rozwala co pasjami uwielbia :D No i czasami ma taki wyraz killera na paszczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne te wasze koty, szczególnie ten niebieskooki mnie zauroczył :D \

ja też ma śierściucha, już trochę wiekowy jest bo ma 13 lat ale wciąż mnie czymś zaskakuje. Ostatnio ugania się za sąsiadka - małoletnia kocicą, momio ze od małego jest wykastrowany :lol: .

a to mój podstarzały kocur :wink:

http://images29.fotosik.pl/220/6f637f0880608041m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...