Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Dobra, przyznaję się!! Jestem Matka Kwoka - i w związku z tym bardzo Was proszę o trzymanie jutro kciuków za moją córcię!! Agduś juz wie :D

Pierwszy poważny przejazd w skokach przez przeszkody, do tego konik choć śliczny, to bardzo płochliwy! Tak więc jutro od 10.oo do 11.oo zaciśnijcie kciukasy, okey? :D

 

Z góry dziękuję!!!

 

Brazunia, ja mogę trzymać kciuki i inne paluchy nawet! Masz to jak w banku, i jeszcze trochę popluję... Od Frosi się nauczyłam... :D Ale głośno się wstydzę, pójdę za róg. :oops: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wróciłam ze stajni utyrana jak niewolnik :-? Ale koń gotowy, córcia gotowa, jutro tylko małe co nieco (fryzurę trzeba odrychtować konikowi, jakby co) i można skakać :D

Ufff. Jeszcze na ostatnią chwilę zaświadczenie od lekarza załatwiałam :-? Cholera, jak to dobrze mieć życzliwych ludzi koło siebie, mój wkład w jego załatwienie polegał na wykonaniu telefonu i odebraniu kwitka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze kciuki pomogły!!!!!

 

Zero punktów karnych, czas przejazdu nie przekroczony!!!!!

 

Jak na 5 treningów - pojechała naprawdę dobrze!!!!!

moje nie :( nie wiedziałem, że mam 3mać :oops:

przekaż gratulacje od ..... tego co koniowi na plecy nie umie wskoczyć :oops: 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze kciuki pomogły!!!!!

 

Zero punktów karnych, czas przejazdu nie przekroczony!!!!!

 

Jak na 5 treningów - pojechała naprawdę dobrze!!!!!

moje nie :( nie wiedziałem, że mam 3mać :oops:

przekaż gratulacje od ..... tego co koniowi na plecy nie umie wskoczyć :oops: 8) :wink:

 

Jamlesik witaj ciepło!!!!

Gratulacje przekażę, na pewno, ale masz szansę się zrehabilitować i potrzymać jutro. Też jedzie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...