Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no dobra przebrnelam przez to wszytsko - jeden dzien wystarczy jeden dzien nie czytac i do nadrobienia jest tyle ze hohohooho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pikene te wasze zwierzaki - cudne!!!!!!!!!!!!my jak na arzei mamy dwa psy i swinke!!!! obawiam sie ze jak sieprzeprowadzimy bedzie tego wiecej !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra przebrnelam przez to wszytsko - jeden dzien wystarczy jeden dzien nie czytac i do nadrobienia jest tyle ze hohohooho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pikene te wasze zwierzaki - cudne!!!!!!!!!!!!my jak na arzei mamy dwa psy i swinke!!!! obawiam sie ze jak sieprzeprowadzimy bedzie tego wiecej !!!!!!!!!

kolakao - tak było o nas. Przed przeprowadzką mielśmy 1 kota a teraz mamy 2 psy i 3 koty :D

 

dzieńdobrek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne te wasze koty, szczególnie ten niebieskooki mnie zauroczył :D \

ja też ma śierściucha, już trochę wiekowy jest bo ma 13 lat ale wciąż mnie czymś zaskakuje. Ostatnio ugania się za sąsiadka - małoletnia kocicą, momio ze od małego jest wykastrowany :lol: .

a to mój podstarzały kocur :wink:

http://images29.fotosik.pl/220/6f637f0880608041m.jpg

verunia - jakoś mi tak umknęło i nie skomentowałam :oops: :oops: :oops:

Ślicznego masz kocurka i wcale nie wygląda na tyle lat :D A to pewnie wypływ tego winka, które sobie cichcem pociąga :wink:

 

Czy obraz za kocurkiem jest autorstwa Twojej córki? Bardzo mi się podoba :D

 

miło mi, że mój niebieskooki Cię zauroczył :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

 

Duszę moją radujecie swoimi odwiedzinami :D Zaczynam się powoli zastanawiac nad sensownością dalszego zbierania na to siodło - juz mam dość :-? Dopiero wróciłam, zdążyłam dopiero co zjeść obiado-kolację i padam twarzą na pysk. Nawet na swoją kochaną klaczkę dzisiaj nie wsiadłam, nie miałam sił :-?

 

Kocurek Veruniu jest faktycznie fajny i przynajmniej na zdjęciu nie wygląda na starszego pana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszyć Cię? Góra nieposkładanego i niewyprasowanego prania mnie zasypała, więc wreszcie się za nie zabrałam. Poskładałam. Prasowanie czeka na lepszą chwilę. A ja zaraz się biorę za francuskie listy...

Zamienisz się? Ja chętnie to pranie powieszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz powiesiłam, za późno :D

Dzisiaj zarobiłam juz na pół siodła!!! Zostało jeszcze pół! I nabyłam nowego doświadczenia w stylu: "Dorga wycieczko!! Tu są świnki wietnamskie?? A wiecie , dlaczego wietnamskie??..." jednym słowem zostałam przewodniczką z łapanki :D

Ale fajnie było!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...