Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich po ciężkiej pracy!

 

Agduś, ile tych listów jest :roll:

37 :roll:

Dobry dzionek!

Dom już odkopałam, żeby zarobić na śniadanko. Teraz biegnę skopać grządkę pod kolejną porcję fasolki szparagowej i rzodkiewki, a potem... może list 7, 8, 9...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głodnych turystów i dziecka karmiłam na Dzikim Zachodzie!! Oblężenie normalnie!!!!

 

U mnie od północy (bo tam termometr) 27 stopni. Na balkon (od południa) termometru nawet nie wynoszę!!!!

 

No patrz... przejeżdżałem obok... a Ty nic nie powiedziałaś... eehhhhhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejjjj, no qurczę :-? Mówiłam, ale w tym gąszczu postów mogło Ci umknąć - no przepraszam :oops: Odrabiam tam trochę siodło nabyte ostatnio drogą kupna i bywają dni, że po 9-10 godzin tam siedzę. Szczerze mówiąc, to mam juz dość, ale wytrzymam!!

 

 

Maksiu, mam nadzieję, że niedługo nadarzy się kolejna i tym razem wykorzystania okazja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejjjj, no qurczę :-? Mówiłam, ale w tym gąszczu postów mogło Ci umknąć - no przepraszam :oops: Odrabiam tam trochę siodło nabyte ostatnio drogą kupna i bywają dni, że po 9-10 godzin tam siedzę. Szczerze mówiąc, to mam juz dość, ale wytrzymam!!

Braza - dasz radę :D już niedużo zostało

witam wieczorową porą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas upał straszliwy. :roll:

Deszczu na gwałt trzeba, rośliny schną.

Temperatura - myślę, że pod filarami (wiesz gdzie, Brazunia, tam przy wejściu) około 30* w cieniu będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,Maluszku, czy dam radę, bo właśnie dnia dzisiejszego A.D.2008 zostawiłam ciężko zarobione dziengi w sklepie obuwniczym, z okularami p.słonecznymi, odzieżowym i na straganach z owocami :D

Tak węc nadal tylko pół siodła jest moje!

Ale w nosie :D

 

Pod filarami to musi być ukrop, normalnie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotek nie będę wklejała, bo to najzwyklejsze na świecie sandały w tak zwanym stylu trackingowym, moje ulubione na lato. Fajne jest to, że młodej kupiłam identyczne i tylko rozmiar mniejsze - chyba będziemy miały niezłą zabawę :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotek nie będę wklejała, bo to najzwyklejsze na świecie sandały w tak zwanym stylu trackingowym, moje ulubione na lato. Fajne jest to, że młodej kupiłam identyczne i tylko rozmiar mniejsze - chyba będziemy miały niezłą zabawę :wink:

A ja mojej Młodej kupuję o rozmiar lub dwa większe niż sobie :roll:

 

Też latem chodzę wyłącznie w takich sandałach. Jak już uda mi się kupic takie, które mnie nie obcierają do żywego, to noszę je póki z nóg mi nie spadną ze starości. A w tym roku obtarły mnie sandały, w których przechodziłam całe zeszłe lato! To niesprawiedliwe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podwórku jak na patelni. :evil:

Nie idzie funkcjonować w normalny sposób.

Dobrze, że dom stary, to i chłód trzyma, w naszych pokojach jest normalnie i mozna żyć. :D

U nas też gorąco. Czekam do wieczora z posadzeniem nowych zakupów. Kupiłam sobie na targu pięknego krzoka. Po wykupieniu od jednej pani irysków we wszystkich kolorach, jakie miała, obiecywałam sobie, że to już koniec zakupów do ogródka, ale nic z tego! Krzok był silniejszy ode mnie.

No dobra, przyznam się, że irysa zobaczyłam jasnoniebieskiego. Nie miałam takiego... Już mam... No, prawie, bo wielki był (i drogi :evil: ), więc mi go facet ma przywieźć do domu wracając z targu.

I dwa winogronka sobie kupiłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...