Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry. Widzę, że wymiana wieści pogodowych trwa. No to się przyłączę: u nas rano pokropiło odrobinkę, potem na moment wylazło słoneczko (wcale nie oczekiwane - wiem, że według nowych zasad powinno być "nieoczekiwane", ale mi to za skarby nie pasuje do kontekstu, więc piszę po staremu: osobno). Teraz znów się zachmurało, cały czas jest duszno. Ja chcę porządnego deszczu! Ostatecznie moze być nawet burza. No bo, jeżeli nie, to znów trza bedzie podlewać.

Krzaczek wygląda zdrowo - przyął się chyba, chociaż korzenie miał na wierzchu i kwitnie, co mu nie wróżyło najlepiej. Żywotna bestia. A tak w ogóle to nie krzaczek tylko bylina, ale tak wygląda krzaczkowato.

Irys też wygląda zdrowo. Jasnoniebieski z żółtą bródką - cudo!

Wczoraj wahałam się, czy go kupić, bo wielka bestia i z dużą bryłą ziemi. W końcu naciągnęłam faceta, żeby mi podwiózł pod dom razem z nabytymi u nigo winogronami. czekam ci ja i czekam, a faceta niet. Już się zastanawiałam, czy zapomniał czy zabłądził. O chęć ucieczki z MOIMI zapłaconymi już roślinkami go nie podejrzewałam, bo handluje w tym samym miejscu od dawna, więc bym go dopadła. Tymczasem wieczorkiem sąsiadka przydźwigała mi zielsko. Okazało się, że facet zamiast do żółtego domu z czarnym (wolałam mężczyźnie nie tłumaczyć, że to grafitowy) dachem po prawej stronie, zawiózł wszystko do żółtego domu z brązowym dachem po lewej stronie :roll: Drobiazg! Grunt, że nie po drugiej stronie miasteczka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczornie i wieści pogodowych ciąg dalszy: słoneczko jest i zimny wiatr również jest, jednym słowem pi...dzi jak cholera!!!!! Zero wody z nieba!!

 

Jeśli chodzi o siodło, to mój już jest tylni (przedni*) łęk, jedno puślisko, jedno strzemię. Szmal na drugie strzemię i puślisko oraz część siedziska przefurtałam :)

 

*co kto woli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, jestem !! Obiecałam córci wspólne obejrzenie finału You Can Dance, ale im w tym TVN=ie nie wyszło!!!

 

A ja to tak tylko wieczorkiem teraz mogiem, bo jeszcze na siodło musze dozbierać, jak na porządnego trwona przystało :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...