Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

To dobrze , ze choc na noc jakis odpoczynek od tego trzymania.

Jutro opijamy sukces :D

 

No pewnie!!!!!!!

Ale niestety tylko wczorajszy :cry:

Po pierwszej przeszkodzie koń czegoś się przestraszył, odskoczył i córcia wylądowała na szyi. Na szczęście konik kochany i drugiej przeszkody, choć szedł na nią jeszcze jak burza, już nie skoczył, tylko ja ominął. No i Karlita już się nie utrzymała i spadła. Gdyby koń nie ominął przeszkody, spadłaby na nią i mogła sobie zrobić krzywdę, a tak to "tylko"eliminacja :cry: Trochę szkoda, bo była pełna chęci i ambicji. Na szczęście cały żal szybko przeszedł, konik dostał kostkę cukru i marchewkę, za to że taki kochany jest i ... zaczynamy treningi do zawodów grudniowych :D

 

 

No to!!!! Za wczorajszy sukses!!!!!

http://www.szampan.net/image/szampan.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak pech to pech, ale ważne że nic się nie stało złego i zapał pozostał.

Organizujecie u siebie pościg za lisem na Hubertusa?. Wczoraj na ognisku własnie omawialiśmy szczegoły organizacyjne tegorocznego Hubertusa. Podczas pościgu jest zawsze tyle emocji dla tych co na koniach i widowni kibicującej :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Jamlesik, po co??? :wink:

 

Ano, żal i gorycz porażki minęły, zapał do dalszej walki pozostał a to najważniejsze!

O Hubertusie jeszcze nie rozmawiałam, ale u nas też takie gonitwy organizują. Nie wiem tylko, czy odważę się na udział.

 

Dzięki za kciukasy :D Jak znowu będę potrzebne to zawołam!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha piekna nieznajoma/znajoma (właściwe zakreślić)

:D Pomału mam coraz więcej czasu na buszowanie po forum więc pobuszyje i poczytam twój dziennik.

Można? :oops: :wink:

 

Juz wcześniej wyraziłam swoją zgodę :D Czytaj Stuku, tylko nie spodziewaj się za dużo :wink: Z budowaniem to ten dziennik nie ma raczej nic wspólnego :oops: (jeszcze...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Brazo! Nie pisałam, bo trochę choruję, a poza tym prąd mi się opóźnia na działce, więc odwlekam pisanie dziennika. Pewnie zacznę w listopadzie.

Ale zbieram kwity, kwitki - by mi nie umknęły jakieś tam sprawy.

Cieszę się, że widziałam Twoje i Twojej córy zdjęcia w temacie gąb (gęb) i miło mi Cię poznać z tej strony. Na pewno poproszę Cie o rade jak wklejać zdjęcia- bo nie zabrałam sie jeszcze za to- chyba również z nieznajomości tematu i... ze strachu..

Czytałam, że Twoja córcia brała udział w zawodach konnych- podziwiam ją. Pogratuluj Jej ode mnie, na pewno będzie zdobywała trofea w tej dziedzinie, czego Jej życzę z całego serca. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratuluj Karli od nas serdecznie. Tego pierwszego wspaniałego występu i, jeszcze bardziej, tego, że konik dostał cukier po drugim dniu. Myślę, że to pierwsze radośniejsze zwycięstwo było łatwiejsze niż to drugie.

A Weronika pewnie pogratulje jej wieczorkiem sama.

Próbowała pogadać z Karlą w piątek, ale jej nie złapała (pewnie trening trwał). Nie wpadła, niestety, na pomysł, żeby zostawić wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezapominajko kuruj się i wracaj szbko do zdrowia. Dziękuję za gratulacje dla córci - przekazę Jej po powrocie ze szkoły. Instrukcję wklejania zdjęć mogę wysłać na priva (ja otrzymałam takową od Forumowicza na zasadzie wykładu dla inteligentnych inaczej :wink: i od razu się udało). Czekam na Twój pierwszy wpis w dzienniku :D

 

Agduś

 

Dzięki, dzięki :D Faktycznie w piątek wróciłyśmy bardzo późno i padnięte.

Cukier i marchewa dla Talizmana to był obowiązek - ten konik wiedział co robi :D Bardzo podobało mi się podejście Karli do tej porażki - głaskała Talizmana, klepała go i mówiła, że to była tylko Jej wina, a nie jego i żeby sobie nie brał do serca, że się nie udało :D Jestem z Niej dumna, bo na takie podejście do niepowodzenia nie każdego stać.

Rozpoczynam dzisiaj na razie teoretyczną część kursu prawa jazdy ( :o ), wrócę dopiero koło 20.00. Tak więc w tym, mniej więcej, czasie odezwiemy się na gg.

 

Pozdrawiam wszystkich mocno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kursu prawa jazdy powiadasz...

o, jak sobie to przypomnę, to aż mnie ciarki przechodzą...

chyba do końca zycia będę jeździć autobusem lub nogami, bo to dla mnie totalna porażka...

 

aż trzymam kciuki, żeby Ci szło jak najlepiej i jak najszybciej (czyt. zdać za pierwszym podejściem :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee...

napewno będzie dobrze.

Nie chciałam Cię straszyć, to akurat ja w tej dziedzinie jestem totalne dno (nie w testach, tylko w jeździe). Nie mogę skupić się jednocześnie na drodze, znakach i patrzeć do tyłu w lusterka czy nic sie złego za mną nie dzieje.

To nie mój świat, za bardzo jestem rozkojarzona, żeby prowadzić auto :wink:

Sama zrezygnowałam po 10ciu jazdach na miasto.

Nie szło mi najgorzej może, ale poprostu nie mój klimat zupełnie :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...