Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja nie wiem, ale to chyba nie był mój dzień. Kompletnie nie mogłam wyczuć auta :-?

Na jeździe jest super, coraz lepiej sobie radzę, a przychodzi do egzaminu i klapa :-? Cholery idzie dostać!!!! :evil:

normalnie pechozol :(

ale w ciebie wierze , w koncu musi ci sie udac !!!

najwyzej utrwalisz sobie umiejetnosc prowadzenia pojazdu :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, ale to chyba nie był mój dzień. Kompletnie nie mogłam wyczuć auta :-?

Na jeździe jest super, coraz lepiej sobie radzę, a przychodzi do egzaminu i klapa :-? Cholery idzie dostać!!!! :evil:

 

to jest specjalnie, żeby zmylic przeciwnika

normalnie jezdzisz samochodem i po czasie wiesz czy sprzegło bierze góra czy na dole i takie tam inne drobiazgi, a na egzaminie dostajesz zupełnie niewyczute auto i masz jeździć płynnie i to jest nienormalne :evil: powinni cos z tym zrobić

no i nie nalezy się denerwować bo wtedy robimy głupie rzeczy

ja za ostatnim razem powiedziałam sobie luzik najwyzej obleję i przestało mi zalezec.....no i zdałam :lol:

Dacie rade dziewczyny :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, utrwalę a i K-lin poznam świetnie!! Za to nie mam pojęcia, jak po K-gu jeździć - dzisiaj się naocznie przekonałam :D

mozesz cwiczyc trasy na rowerze :p

 

Sie nie dorobiłam :-? Konia w mordę jeża mam, ale na rower mnie nie stać :wink:

A na serio: jak pomyślę o tachaniu go na 4 piętro .... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o  A gdzie Wy wszyscy się wybieracie - do Kasi?  :o
A pudło :D  :D Królik, powiemy Depsi????
 :lol:  :lol:  :lol: Siem wybieram na zielone przedszkole z córką koło Brazuni 8) Depesia, nie czytasz 8)  :wink: http://forum.muratordom.pl/komentarze-do-wdziecznego-brazy,t104717-6840.htm

do Kasi później, tak jak do Neferki, zresztą tam będzie swojskie (Twoje) jadło 8)  :lol: siem wprosiłem :wink:

No nie czytam, bo mój komputer durny nie pokazuje mi, mimo, że otwieram jako "pokaż najnowszy post" czyli powinien pokazać wszystkie nieprzeczytane. :evil:

Ty to fajnie masz z tymi jazdami, spodobało Ci się widzę. :lol:

Aż się boję tego debiutu moich słoiczków, a nuż nie posmakuje i co ja zrobię? :o

 

Brazunia - Ty wiesz, ja ci pisałam na telefon.

Zbyt wiele w to włożyłaś, żeby darować. Twardym trzeba być, a nie miętkim.

Musisz dużo jeździć i w końcu się uda, zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Braza podejrzewam że bez twojej porady sie nie obejdzie 8)

ale najpierw samam sobie musze wszystko poukładać zeby nie robic zamieszania :roll:

zdradze tylko że chodzi o aranzację wnętrz :oops:

 

Dawaj Ullercia, chętnie się oderwę od przyziemnych spraw :D Zaczęłam już powoli dla Edmarci salon Wdzięcznego robić to i z Twoim problemem sobie poradzimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siodło jest chyba wdzięczne, bo faktycznie wygodne :D Znaczy się, warto :D

 

Kawę przyniosłam i dla tych co kawy o tej porze nie pija piwo. Jak Jamlesik wpadnie to pewnie i kawy i piwa siorbnie :D

http://www.duch.lublin.pl/brzeg_tajemnicy/060831.jpg

http://www.pem.com.pl/pub/3/inspiracje/piwo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...