Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Może przyjadą. W zeszłym roku rodzice (czyli my też) narzekali, że dzieci były nad morzem za cieżkie pieniądze, a morza nie widziały. Żadnych wycieczek, ciągle treningi albo siedzenie w ośrodku, bo się opiekunowi (szczyl sam trenował i imprezował z innymi "opiekunami grup") nie chciało wychodzić na plażę. W tym roku facet (znaczy gławnyj trener czyli ich wuefista czyli kier obozu) na zebraniu rzekł, że słyszał te opinie i obiecał się poprawić. Mają być wycieczki i plażowanie. Obaczim! Jakby co, to każę Weonice do samego końca trzmać jakąś kasę. W zeszłym roku ten wyjazd zawisł na włosku, bo kazali im płacic, a które dziecko ma kasę pod koniec obozu? Gdyby nie to, że tam była jako opiekunka na kolonii moja kumpela i poprosiłam ją telefonicznie o pożyczkę, to by Wero nie pojechała na Dziki Zachód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasssne! Tylko do tego czasu koniecznie zrób to prawko i autko kup!

Podobno gławnyj kontrolował pokoje wieczorem roztaczając podejrzaną woń, ale mam nadzieję, że dzieci nie mają wprawy w rozpoznawaniu tej woni, więc nie wzniecałam alarmu licząc na to, że to ich wyobraźnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasssne! Tylko do tego czasu koniecznie zrób to prawko i autko kup!

Podobno gławnyj kontrolował pokoje wieczorem roztaczając podejrzaną woń, ale mam nadzieję, że dzieci nie mają wprawy w rozpoznawaniu tej woni, więc nie wzniecałam alarmu licząc na to, że to ich wyobraźnia.

 

Nie doceniasz dzieci :-? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jak uda im się potem wychować jasczurkę, gdyby się jednak coś wykluło! I jak ją obronią przed naszymi łownymi kotkami! :o Już widze rozpcz Madzi i Małgo na widok kolejnej ofiary tych bestii, kiedy będą mogły się obawiać, że to właśnie ich jaszczurka padła ofiarą potworów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siodło jest chyba wdzięczne, bo faktycznie wygodne :D Znaczy się, warto :D

 

Kawę przyniosłam i dla tych co kawy o tej porze nie pija piwo. Jak Jamlesik wpadnie to pewnie i kawy i piwa siorbnie :D

http://www.duch.lublin.pl/brzeg_tajemnicy/060831.jpg

http://www.pem.com.pl/pub/3/inspiracje/piwo.jpg

wróżka jakaś :roll:

przykro mi z powodu tego prawka :( u mnie to nawet niebo płakało, teraz wiem dlaczego :-?

ale zdasz, następnym razem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...