Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Brazunie, chyba pojadę do Ciebie Cię pouczyć trochę, bo inaczej kaszanka...:):) :wink:

 

Pakuj się i przyjeżdżaj :D :D

 

No ja nie wiem :-? Niby jest okey, radze sobie, jade w miarę pewnie (jaka na te kilkadziesiąt tylko godzin jazdy) a na egzaminie doopa :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

+/- 10 tygodni - tak wyczytałam.

Bez jaj! Żartujesz - prawda?

 

Ależ oczywiście, że z jajami!!!! U każdego gatunku jaszczurek jest różnie, ale mniej więcej tak to wygląda.

http://www.bryk.pl/teksty/liceum/biologia/zoologia/17099-gady.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunie, chyba pojadę do Ciebie Cię pouczyć trochę, bo inaczej kaszanka...:):) :wink:

 

Pakuj się i przyjeżdżaj :D :D

 

No ja nie wiem :-? Niby jest okey, radze sobie, jade w miarę pewnie (jaka na te kilkadziesiąt tylko godzin jazdy) a na egzaminie doopa :-?

Stres.

Kup jakąkolwiek księżkę o technikach relaksacyjnych. I podejdź do tematu z luzem : nie teraz to następnym razem. Jak Ci przestanie zależeć to zdasz :) To tak jak z pracą czy miłościa :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braszka, Ty się głupotami nie przejmuj.

Znam(znałem :roll: ) osobę, która prawko robiła cztery lata 8)

To jest wynik, a nie jakieś trzy głupie podejścia :wink:

Jeszcze trochę musisz poczekać, zanim pobijesz ten rekord :wink:

Głowa do góry i kierownica w dłoń 8)

A tak w tajemnicy to Ci wyjawię, że

to wina Frosi, krzywo pluła :D :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc brazunia,

 

Nefer ma racje, musimy nad Twa twardoscia popracowac 8)

Jezdzic juz sie naumialas, to teraz inne umiejetnosci trzeba rozwijac :D

Skrobnij jeszcze jak poszlo na placyku manewrowym. Wjechalas w te parkingowe zakamarki? No i jaki byl egzaminator?

No i brazunia nie zalamujta sie, dobrze? Trzeba probowac ... nie takie rzeczy w zyciu robilas, nie? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ogniście i serdecznie :D :D Popracowałam trzy i pół godziny, pojeździłam jakieś 40minut a później przez prawie 2 godziny "prałam" i suszyłam swoją Księżniczkę :D Mówiąc krótko: dzionek fajny. A teraz mgła idzie znad morze, znaczy się chyba jutro zimno będzie :-?

 

Marjuszek, racja!!!! Rozmowę wychowawczą sobie z tą osóbka przeprowadzę :D :wink: Ja nie chcę cztery lata!!!!!! :o

 

Amberciu, na temat mojego nieszczęsnego prawka to najchętniej pomilczałabym sobie, ale to byłoby głupie! Tym razem egzaminator był w miarę przyjazny, ale ja kompletnie nie mogłam wyczuć auta!! Stary, zdezelowany Nissan, z zapadniętym siedzeniem, a ja raczej do tych niskopiennych się zaliczam; lusterka za Chiny Ludowe nie mogłam sobie ustawić, bo to na joystick było i kompletnie nic w nim nie widziałam!! Wyjeżdżałam z łuku i ... zanim się spostrzegłam to zdezelowane bydlę mi się zachybotało i nie mogłam go wyprostowac - zawadziłam bokiem słupek :evil: No kaszana!!! Godzinę wcześniej ten cholerny łuk z zamkniętymi oczami robiłam :x

A stres?? Cholera, nie wiem, może jakiś takiś bezobjawowo-ukryty, bo świadomie go nie odczuwałam.

 

Agduś, no jak rany... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...