Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No, dziecków trzy przecie chciałaś, nie? :o

A potem piszesz, że to przyjdzie wtedy, jak człowiek już odpuści. :lol:

Miałam problem z zajściem w ciążę. Im bardziej chciałam, tym bardziej nic z tego nie wychodziło. W czarnej rozpaczy się pogrążyłam. Lekarze odsyłali mnie "na później", bo rok prób to jeszcze nie tragedia. A zegar tykał...

W końcu trafiłam do jednego lekarza (nie muszę pisać, że prywatnie), który stwierdził, że niby wszystko jest OK, ale może byc lepiej. Miałam coś zażywać, dokładnie w którymś dniu zgłosić się na USG... To było tuż przed wakacjami, więc umówiliśmy się na wrzesień, bo planowaliśmy wyjazd i to zgłasanie się w dokładnie którymś dniu na USG by mi nie wyszło. Wyluzowałam. Podczas wakacji nie schizowałam, że nie mogę zajść, bo wiedziałam, że we wrześniu coś zacznę zażywać i to mi na pewno pomoże. Po powrocie z wakacji nie musiałam niczego zażywać! :D Odpuściłam sobie na dwa miesiące starania, więc zaciążyłam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym to święta racja!

Jakoś tak u nas dziewczyn jest, że mnóstwo spraw regulujemy głową, a nie macicą. :roll:

Ile przecież jest przypadków, że małżeństwa rezygnują, adoptują dziecko i... po jakimś czasie oczywiście rodzi się ich własne! :D

Musi być spokój w głowie, inaczej nic z tego...

Z egzaminami też tak jest - musi być spokój... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam o koleżance, która adoptowała Filipa.

Leczyła się 2 lata. lekarze przy jej schorzeniu nie dawali więcej niż 10 % szans na ciążę i do tego praktycznie tylko w przypadku operacyjnego zapłodnienia.

Ma termin na 22 lipca :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!!!

 

Anoleiz, ptaszkuje się u Depsi!!! U mnie się kopytkuje :D :wink:

 

Agduś, czytałaś post Veruni?? Za streszczenia się weź, bo ludzie nie wiedzą, co się działo!!!!!

 

Jeszcze tylko: 5 dni po 10godz., lub 10 dni po 5 godz., i siodło będę mogła nazwać absolutnie swoim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko: 5 dni po 10godz., lub 10 dni po 5 godz., i siodło będę mogła nazwać absolutnie swoim :D

 

Ja tam nie wiem, ale cos mi sie zdaje ze z tym siodlem niezle zaszalalas :lol:

 

Trochę tak :D :oops: Ale warto, wygodne i nieźle się d..(ups :oops: ) w nim trzyma :D :D

A poza tym prosze pamiętać, że część forsy na siodło zdążyłam przefurtać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...