Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

U Księżniczki byłyśmy :D Jej Wysokośc wykąpana i wyfiokowana czeka na jutrzejszy teren!!

 

Kiedy ta córcia tak urosła, to ja pojęcia nie mam ... zaspałam chyba :roll: Niedługo mnie przerośnie :-?

Załatwiłam dzisiaj dla Niej trenerkę i bardzo się cieszę!!! Córci zamarzył się WKKW (dla nie wtajemniczonych: Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego) - trudna zaraza i wymagająca wysokich umiejętności i od konia i od jeźdźca. Początki może mieć na Brazie, a dalej ... zobaczymy, bo Księżniczka to już starsza pani jest i może nie byc zadowolona z takiego wysiłku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Brazunia, już dawno miałam Ci napisać, że fajną macie pasję :lol:

Ja kiedyś stchórzyłam a potem to już tak jakoś nie wychodziło za bardzo, no i tym sposobem na koniu nigdy nie jeździłam :roll: Ale bardzo podziwiam jeźdźców, no i konie. Jest jakaś magia w tych zwierzakach, w ich oczach...

 

Pozdrawiamy i mamę i dzielną córcię i trzymamy kciuki za ten no, ten WKKW :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia, serdecznie Córci gratuluję i bardzo się cieszę, że mogłam Ją poznac osobiście, bo to fajna laska jest! 8)

 

Dzięki Dziewczyny :D Fotka wyszła fajna, to fakt, ale przez zupełny przypadek. Nie mam niestety talentu Amberci i mogę liczyć tylko na takie przypadki :oops:

 

Córcia co jakiś czas pyta mnie, kiedy znowu pojedziemy do Cioci Depsi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, Ty to powinnaś mieć całe stadko takich Księżniczek :D

 

Codziennie przejeżdzam koło takiej malutkiej stadniniki i uwielbiam patrzeć na ichniejsze stadko. Mają nawet kilka kucyków

No to moze pora na kolejny etap. Po etapie patrzenie może umówisz się tam na jazdę. Uwaga, bardzo wciąga :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, Ty to powinnaś mieć całe stadko takich Księżniczek :D

 

Codziennie przejeżdzam koło takiej malutkiej stadniniki i uwielbiam patrzeć na ichniejsze stadko. Mają nawet kilka kucyków

No to moze pora na kolejny etap. Po etapie patrzenie może umówisz się tam na jazdę. Uwaga, bardzo wciąga :wink:

verunia - chyba się nie odważę. Nie chcę skazywać koniki na męczarnie noszenia moich gabarytów :oops: ale córcię to chętnie bym zapisała na takie jazdy.

 

brazunia - mam nadzieję, że Twoje marzenie się spełni i to odnośnie chałupki i to związane ze stadkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, Ty to powinnaś mieć całe stadko takich Księżniczek :D

 

Codziennie przejeżdzam koło takiej malutkiej stadniniki i uwielbiam patrzeć na ichniejsze stadko. Mają nawet kilka kucyków

No to moze pora na kolejny etap. Po etapie patrzenie może umówisz się tam na jazdę. Uwaga, bardzo wciąga :wink:

verunia - chyba się nie odważę. Nie chcę skazywać koniki na męczarnie noszenia moich gabarytów :oops: ale córcię to chętnie bym zapisała na takie jazdy.

 

brazunia - mam nadzieję, że Twoje marzenie się spełni i to odnośnie chałupki i to związane ze stadkiem :D

Nie przesadzaj Maluszku z tymi gabarytami :lol: , na kucyka może cie nie wsadzą :wink: ale na pewno znajdzie się odpowiedni koń dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...