Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczyny, jak pragnę zdrowia dajcie spokój!!!!! Tu za dużo, tu za mało ... oj Kaśka, oj Verunia :-?
ja tylko pasuję na "za dużo" :cry: nie mogę tego cholerstwa się pozbyć, noooo :evil:

 

Kasieńko, życzę Ci z całego serca tylko takich problemów :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, jak pragnę zdrowia dajcie spokój!!!!! Tu za dużo, tu za mało ... oj Kaśka, oj Verunia :-?
ja tylko pasuję na "za dużo" :cry: nie mogę tego cholerstwa się pozbyć, noooo :evil:

 

Kasieńko, życzę Ci z całego serca tylko takich problemów :):)

No jasne, w obliczu wszechświata jakie znaczenie ma mój WAŁ??? :lol: :lol:

Masz rację Neferka :D Szamnę czekoladkę :oops: Tak na mnie zerka z tego pudełeczka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odstawiłam do drugiego pokoju pudełko z ptasim mleczkiem ... pchały się te kawałki do mnie, jeden przez drugiego :-?

 

Ale mam inny kłopot i chociaż istnieje co prawda wątek o jeździe konnej, ale tutaj poproszę o radę:

chcę wymienić naczółek (to taki pasek na czole; wyjaśnienie dla niewtajemniczonych)w tranzelce Księżniczki i mam dylemat który wybrać, bo podobają mi się oba. Od razu mówię, że na dwa mnie nie stać

http://okser.pl/sklep/images/busse/126810.jpg

http://okser.pl/sklep/images/busse/126811.jpg

 

Podpowiecie coś??? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psińco tam Wał Chrobrego - za miesiąc będziemy klachać!!!! Agduś pewnie jeszcze też będzie :D :D

SUPER!!

od jutra nie jem nic :-?

 

To pojedziesz, ale na dożylne dokarmianie :-? Ojjj, goopia!!!! Wsadzę Cię na Księżniczkę, to z samego strachu stracisz :D :wink:

to na pewno :roll:

ale na trzeźwo nie wsiadam :-?

konie nie lubią pijanych :lol:

Dziendoberek :D

 

1. To nas będzie więcej??? Ale fajnie!!! Normalnie już się nie mogę doczekać!!! Aż podskakuję na krześle!!! Przybędziemy kole 18-19 lipca. jeszcze nie wiem, bo mieliśmy jechać na pierwszy tydzień do Puszczy Białowieskiej, ale nie wiem, co z tego wyjdzie, bo się pokomplikowało. Bierzemy namiot (wczoraj nabyty) i będziemy przez tydzień dążyć w kierunku północnym z zawirowaniami tu i ówdzie. W Bałtyku mamy zamiar pławić się przez dwa tygodznie, ale Ty się Brazunia nie bój - mamy namiot, więc jak juz będizesz miaął nas dosyć, to się przeniesiemy do niego. Potem nawiedzimy kresy zachodnie.

 

2. To ja też nie jem od dzisiaj! W zeszłym roku pozbyłam się nadmiarów... afirmując. Normalnie prawie nic nie robiłam, wierzyłam, że chudnę i 10 kg zniknęło!!! W tym roku nie działa. Chodziłam przez miesiąc głodna i zła i... efekty minimalne. Wprowadzam plan B - dieta NŻ. Bo mnie inaczej Kaśka w kompleksy wpędzi! Ze strachu przed Ksieżniczką nie schudnę.

 

3. Może i konie nie lubią pijanych, ale w stanie zanietrzeźwionym jeździ się całkiem fajnie!!! Wiem, co mówię! A koniu można dać łyczek piwa (niektóre lubią) to i większą tolerancję dla jeźdźca wykaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verunia, to możemy sobie prawice uścisnąć, bo ja też cztery razy glebnęłam :D

O rrrany!!! To co ja mam powiedzieć??? Po dziesiątym upadku przestałam liczyć!!!

Najgorzej z niskich koni. Tylko dwa razy zrobiłam sobie krzywdę i za każdym razem spadałam z arabofiordka (to taki konik niskiego wzrostu). Za pierwszym razem trzepnęłam potylicą i się krwią z nosa zalałam (paradowałam tak przez cały ośrodek w Zbrosławicach antyreklamę u licznych gości czyniąc). Za drugim naderwałam ścięgno i odkryłam, że to boli bardziej niż złamanie. No ale Księżniczka wysoka jest, więc się nie ma czego bać. A poza tym arystokratka nie będzie robiła głupich numerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...