Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Dwa tygodnie to super - Szanowny może się na Was załapie :D

 

Księżniczka może i arystokratka, ale pomysły to ma czasami iście plebejskie :-? :D (Kasia, spoko, tylko w kontakcie z doświadczonymi jeźdźcami :D )

 

A teraz idę farbę do włosów kupić i Księżniczkę odwiedzić ... a co!!! Latorośl nawet nie zadzwoniła... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hejeczka :D

normalnie ja tu widzę klub grubasów trzeba założyć :roll: :lol: :wink:

ja wiem, że każda kobieta ma kompleksy ale kużwa takie laski jak Wy :roll:

Nie masz szans na razie się zapisac do tego klubu :lol:

Nie chodzi o to ze mam kompleksy, własciwie tak jak teraz jest mogłoby zostac. Problem w tym ze aby utrzymac obecną wagę muszę unikac jedzenia pewnych rzeczy, zazdroszę tym co jedza wszystko jak leci zachowując szczupła sylwetkę. Ja niestety tez lubie dobrze zjeśc :-? .

Niektórym jest nawet do twarzy z dodatkowymi kilogramami, wygladają apetyczniej :wink: , ale w moim przypadku tak nie jest :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verunia wiiesz co...... szkoda gadać :evil: Jak ja czytam takie rzeczy to scyzoryk mi sie w kieszeni otwiera :evil: :wink:

No i czego się złościsz :lol: ja nie pisze że jestem gruba, tylko musze uwaza żeby taka nie byc bo tyję na pająka- gruby odwłok-chude rączki i nózki. A komu podobaja się pajaki? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejeczka :D

normalnie ja tu widzę klub grubasów trzeba założyć :roll: :lol: :wink:

ja wiem, że każda kobieta ma kompleksy ale kużwa takie laski jak Wy :roll:

Nie masz szans na razie się zapisac do tego klubu :lol:

Nie chodzi o to ze mam kompleksy, własciwie tak jak teraz jest mogłoby zostac. Problem w tym ze aby utrzymac obecną wagę muszę unikac jedzenia pewnych rzeczy, zazdroszę tym co jedza wszystko jak leci zachowując szczupła sylwetkę. Ja niestety tez lubie dobrze zjeśc :-? .

Niektórym jest nawet do twarzy z dodatkowymi kilogramami, wygladają apetyczniej :wink: , ale w moim przypadku tak nie jest :roll:

:lol: :lol: :lol: szkoda :-? może założę jakiś inny klub :roll: śledzi :roll: :lol: :wink:

Verunia dostałaś już ochrzan od dziewczyn to nie będę już truć :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o niczym nie myslę innym tylko szperam po biurach podróży. Mam lekką obsesję juz :o Pewnie nigdzie nie pojadę ale co sie napatrze i naczytam!!! :lol: :lol:

ja też to lubię ale na razie w stopniu umiarkowanym :lol: i jakoś w tym roku jak pojadę nad polskie morze na tydzień to się będę cieszyć :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Maroko był Szanowny i się zachwycił!!!

 

 

To dostałam!!!! Przyszo dzisiaj!!!! No patrzcie, jakie cudo!!!!! Zdjęcie jednak nie odda uroku w pełni!!!!

Nadmieniam tylko, że ta pożal się Boże ramka jest tymczasowa!!!!

http://images23.fotosik.pl/234/e230b9354889e6f0m.jpg

 

Żeleczko kochana, stokrotne dzięki!!!!!

 

Bo to dzieło Żeleczki jest, ale tego to się chyba wszyscy domyślili :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie ma co gadać o tym co by bylo gdyby :wink: :lol:

Była która w Maroku? Jak tam jest?

 

Mąż robił projekt. Jak jedziesz zwiedzać to luz. Jak pomieszkać to kiła.

Ja generalnie wybieram kraje, gdzie w cywilizowanym (czyt. angielskim) mogę sie dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maroko, kreta, mazury - cholera czas zaczac planowac jakies wakacje :roll: :roll: :roll: :roll: - a u jakos tak nie bardzo z kaska - moze we wrzessniu :) 8) cos wykombinujemy - taaaaak pojedziemy w listopadzie na kanary tam jest zawsze cieplo :lol: :lol: :lol: :lol:

I nie będzie tak ku...wsko gorąco, i będzie sporo taniej - to dobry pomysł.

Latem tam się nie daje wytrzymać - przynajmniej ja nie jestem frytka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...