Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak można w taki upał marzyć o Hiszpanii, Portugalii, że o krajach arabskich nie wspomnę? :o :o :o

Norwegia... Finlandia... Alaska... tam to bym pojechała!!! Fiordy, jeziora, lodowce, góry, przyroda, mnóóóóstwo przyrody...!!!

Ale Machu Picchu to bym też zobaczyła!!!

 

Gratulacje z okazji wyroku!!!

A jak z jego wykonalnością? Wypłacalni są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ów Pan ma emeryturę wojskową, tak więc chyba nie będzie problemu. Co prawda pewne obciążenia już ma, ale nie są to obciążenia priorytetowe(alimenty, ZUS), tak więc my się po prostu podłączymy. Dla mnie w tej chwili nieważne jest, ile będzie wpływało, ważne jest to, że będzie wpływało!!

 

Na Alaskę też bym pojechała!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam egzotyka, ja w tym roku doBrazy jadę 8) :D

 

ja już byłem i może jeszcze pojadę 8) :D

 

Brazunia gratulki :p

 

Jakie MOŻE :o :o

 

Dzięki!! Mam nadzieję, że po wizycie u komornika z prawomocnym wyrokiem będę się nadal cieszyć.

 

Kola, piekne!!! Zdjęć z Sevilli Szanowny przywiózł mnóstwo, dlatego wierzę, że to miasto warte odwedzin. Nie wiem tylko kiedy ta szczęśliwa chwila nastąpi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam egzotyka, ja w tym roku doBrazy jadę 8) :D

 

ja już byłem i może jeszcze pojadę 8) :D

 

Brazunia gratulki :p

 

Jakie MOŻE :o :o

 

Dzięki!! Mam nadzieję, że po wizycie u komornika z prawomocnym wyrokiem będę się nadal cieszyć.

 

Kola, piekne!!! Zdjęć z Sevilli Szanowny przywiózł mnóstwo, dlatego wierzę, że to miasto warte odwedzin. Nie wiem tylko kiedy ta szczęśliwa chwila nastąpi...

trzeba mieć nadzieję, że niedługo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy tu macie teraz tematy :roll: Aż się rozmarzyłam 8) Ja odnośnie planów wakacyjnych skrycie marzę, że uda mi się w tym sezonie choć ze trzy razy na desce na Bukowie popływać. W piankę już się mieszczę :lol: :lol: :lol: , tylko co z dzieciakami kurna zrobić? :wink:

 

A tak to będę wypoczywać w podmiejskim ogrodzie :wink:

Aaa - no i do Ciebie Brazunia kcem pojechać :lol: Mogę? :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu - dzieckami niech małż na chwilkę się zajmie :D

 

hejka wieczorową porą :D

 

Tiaaa, tylko jak męża zdjąć z jeziora? :roll: :lol: :lol:

Poza tym, ta "chwilka" to zwykle godzinka z okładem wychodzi :lol: :lol: :lol: , po pierwszym razie nie da się już tak wrobić :wink:

no przecież mówię, że to chwilka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogiesz Aniu, mogiesz :D

 

Cześc wieczorne! Byłam dzisiaj w BRW i z lekka szok przeżyłam. Za szafkę pod zlewozmywak + blat + szafka z szufladami - 1450zł. :o Mamuniu!!!! Ja chcę tę zmywarkę naprawdę tańszym kosztem kupić!!!! Chyba się przejdę po inszych firmach :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogiesz Aniu, mogiesz :D

 

Cześc wieczorne! Byłam dzisiaj w BRW i z lekka szok przeżyłam. Za szafkę pod zlewozmywak + blat + szafka z szufladami - 1450zł. :o Mamuniu!!!! Ja chcę tę zmywarkę naprawdę tańszym kosztem kupić!!!! Chyba się przejdę po inszych firmach :-?

 

No pewnie ! Szczególnie, że z jakością w BRW bardzo różnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...