Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Brazunia, pewnie nie jest to łatwe, ja na ten przykład nie poradziłabym sobie z całą pewnością. Tylko, że ja z moją wysoką wadą wzroku mam jakby spokój - nie nadaję się na kierowcę, bo mam + 9. :-?

Ale znam Ciebie. Nie martwię się więc, bo mam po prostu pewność, że poradzisz sobie bez problemu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O żesz... :o W gębach ich namierzyłaś? :o

Chyba im pokażę, ucieszą się chłopaki, że się ktoś ich nie przestraszył. :lol:

 

W gębach, w gębach :D Nieźle musiałam "kopać", czułam się archeolog dokopujący się do coraz starszych partii wykopalisk :wink: Kawał czasu temu "się zapodałaś" :D

 

Z tym straszeniem przez chłopakó kogokolwiek to taka kokieteria, co nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się nie zniechęcaj do tej kierownicy. Pisałam przecież, że podczas pierwszej nauki nawet to lubiłam. Gdyby nie ta przerwa, to kto wie, jaki rajdowiec byłby ze mnie :wink: Chociaż aktualnie stworzyłam na własny użytek teorię, że skoro jest dysortografia, dyskalkulia i inne dys-, to ja mogę mieć dysautomobilizację. A co? Zabroni mi ktoś? Jest też jakaś jednostka chorobowa na zasadzie -fobii (klaustrofoia, arachnofobia itd.), objawiająca się lękiem przed prowadzeniem, ale ja tego nie mam. To zwykła niechęć. Zresztą, jak ja bym wyglądała, gdybym, zamiast codziennych spacerków do przedszkola i na zakupy, wszędzie woziła się samochodem? Jak kaszalot bym wyglądała! Chociaż mam znajomą, która jeździ do przedszkola (500 metrów) spod przedszkola do sklepu (100 metrów) i z powrotem do domu. I tak codziennie, a wcale nie wygląda jak kaszalot. Ba, mniej jest do niego podobna niż ja! Nie ma sprawiedliwości na tym swiecie! Za to ja mniej zanieczyszczam środowisko niż ona!

Jak się zaweźmiesz na kierownicę tak jak na banki, to będziesz śmigała aż miło. A teoria to mały pikuś. Nauczysz się. Ja się najbardziej bałam pytań o te wszystkie flaki, które autko ma pod maską. Przepisy są logiczne, pierwszej pomocy się trzeba nauczyć, choć to tylko teoria, a to pod maską zupełnie mnie nie interesuje. Chyba najbardziej z przekory (teoria, że, żeby dobrze jeździć wcale nie trzeba wiedzieć DLACZEGO autko jeździ), bo w końcu w dzieciństwie rozbierałam namiętnie wszystko na czynniki pierwsze, żeby zobaczyć, jak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym kaszalotem to lekko przesadziłaś :D :-?

 

Aktualnie jeszcze się nie czuję zniechęcona do samego autka ale do testów tak! I abolutnie nie interesuje mnie, co autko ma w środku, interesuje mnie tylko, żeby jechało. Co ma w środku kuchenka gazowa i dlaczego też mnie nie obchodzi, a gotowanie na niej wychodzi mi dobrze! O!!

Sama myśl, że nie będę już musiała marznąć na przystankach i z obłędem w oczach na nie gonić minutę przed, nastawia mnie pozytywnie do nabycia umiejętności poruszania się samochodem :D

 

 

 

Gratuluję pracy!!! Życzę, co by była za dobre pieniądze!!!!

 

(Ale zajrzyj od czasu do czasu :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agdus !!! :D

czy ty dzisiaj nie masz urodzin ? :roll: :o

jesli tak , to ja Ci zycze wszystkiego co najlepsze , zdrowka, usmiechu i szczescia w kazdej minucie !!! :D

http://www.sklep.kwiaciarnia-ligeza.pl/images/899.jpg

 

brazunia , ty jestes dobra kobieta i nie pogniewasz sie , ze zasmiecam ci komenty , prawda ? :roll: :D :D

 

p.s. aaaaaaaaaaa ....Frosch tez ci dobrze zyczy agdus :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agdus !!! :D

czy ty dzisiaj nie masz urodzin ? :roll: :o

jesli tak , to ja Ci zycze wszystkiego co najlepsze , zdrowka, usmiechu i szczescia w kazdej minucie !!! :D

http://www.sklep.kwiaciarnia-ligeza.pl/images/899.jpg

 

brazunia , ty jestes dobra kobieta i nie pogniewasz sie , ze zasmiecam ci komenty , prawda ? :roll: :D :D

 

p.s. aaaaaaaaaaa ....Frosch tez ci dobrze zyczy agdus :D :D :D

 

Się podczepię 8)

 

Agduś, wszystkiego dobrego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za życzenia!

Gdzież to jeszcze je dzisiaj znajdę? :wink:

 

Wypada miłym gościom coś postawić, więc zapraszam na małe co nieco!

http://www.obrazki.info/miniatury/szkl_1114ez_1_.jpg

 

Jestem dziwnie spokojna, że zaraz się wszyscy zlecą! Może to potrwać chwilkę dłużej, niz zwykle, bo malutkie cosik to zdjątko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...