Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To tym bardziej musisz wpasc do mnie i postudiowac komentarze... :roll: :roll: (Podpowiem - u mnie dochodzi 3 w nocy...).

a to gdzie jesteś :o

lece do komentarzy

 

Braza uwaza, ze czytanie ich to jakas straszna meczarnia, ale nie wierz jej. :lol: :lol: To bardzo pouczajaca lektura. Niemal same wpisy na tematy budowlane. :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tym bardziej musisz wpasc do mnie i postudiowac komentarze... :roll: :roll: (Podpowiem - u mnie dochodzi 3 w nocy...).

a to gdzie jesteś :o

lece do komentarzy

 

Braza uwaza, ze czytanie ich to jakas straszna meczarnia, ale nie wierz jej. :lol: :lol: To bardzo pouczajaca lektura. Niemal same wpisy na tematy budowlane. :lol: :lol:

te przecież oczywiście są najważniejsze :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Muszę sobie moim gołąbkiem pocztowym zaznaczyć, dokąd doczytałam, bo inaczej znów będę miała mnóstwo szukania. Nigdy nie pamiętam, na której stronie się skończyło.

A u nas dzisiaj piękna pogoda! Zachmurzone, chłodno i wiaterek!!! nocy nawet popadało! Aż żal, że mam wypielony warzywniak, bo pogoda stworzona do prac ogródkowych. Może coś wymyślę? A najpierw sprzątanie na dole. Pochwalę się, że wczoraj rzutem na taśmę wygrałam wojnę z praniem i prasowaniem! Wszystko poskładane, wyprasowane to, co koniecznie trzeba prasować!! No dumna normalnie jestem z siebie! Łyżka dziegciu w tej beczce miodu - dzisiaj muszę włączyć kolejne pranie i zacznie się apiat' od nowa. Tylko bez zaległości. No i nawet szycie zaczęłam! Po południu wezmę się za zasłonki do Madzi, bo materiał wylicytowany na allegro już przyszedł na nogach listonosza. Może wreszcie pokażę Madziową szafę. A od wczoraj Andrzej robi szafę u Małgo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogody zazdraszczam, bo nas męczyły upały.

 

Mam plan na "emeryturę". Latem będę u Ciebie pracowała prowadząc jazdy (za noclegi), bo nad morzem chłodniej. Zimą wrócę do naszego domku w górach. Jak tylko wygram w totka, kupujemy działkę w Beśkidzie Sądeckim. Tylko chyba muszę zacząć grać... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...