Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

WAM wstrzymał wykup mieszkań!!! Nie wiadomo na jak długo!!! Pieprzone MON znowu coś namieszało, zaczynam nie lubić PO, bo to ich sprawka!!! Bez tego mieszkania g...o zrobię :evil: :x

a może to tylko chwilowe

 

WAM - to chyba Wojskowa Agencja Mieszkaniowa albo jakoś tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam powiedzieć dzień dobry wszystkim ale powiem cześć bo widzę, że tu sama młodzież wiec i przywitam się jak na młodzież przystało.

Kiedyś czytałam dziennik Brazy - pomyślałam, że fajna i rezolutna dziewczyna. Poszłam dalej, do komentarzy nie zaglądałam.

Wczoraj weszłam do Dziennika mojej krajanki anjamen, który przeglądam nałogowo (i bardzo sie denerwuję jak pustkami świeci) a tu .... Ani nie ma, bo na imprezke do brazy się wybrała.

Wiec dzisiaj i ja tu przyczłapałam, wszystkich serdecznie witam i na powitanie do tych wszystkich wódeczek, które tu się polały zapodam mało wykwintny ale za to niezwyke smakowity dodatek. Oto on.

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/ya/ka/n9kt/qUryjaiu83BFdJWdHB.jpg

 

Od razu cały słoik. Nie będziemy się rozdrabniać.

Życzę smacznego i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobrym towarzystwie nigdy nie jest za wcześnie. Ale najgorsze jest to, że mój dostęp do netu za chwilkę się skończy i powróci dopiero w poniedziłek. Zyczę Wam zatem miłej imprezki. ogórków doskonałych i grillowanej kiełbaski. I coś mocniejszego do tego oczywiście też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania ty juz ubieraj te buty - no jak na razie nikt nie przyznal sie do 79 wiec masz zapewnione latanie do nocnego jeszcze przez jakis czas :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

a kurcze znaczy się że co? typujemy młodzież coby się wysługiwać mieć kim do latania po dokładki ?

 

to ja nie wiem czy się łapie czy nie... do 79 niebezpiecznie blisko... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania ty juz ubieraj te buty - no jak na razie nikt nie przyznal sie do 79 wiec masz zapewnione latanie do nocnego jeszcze przez jakis czas :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

a kurcze znaczy się że co? typujemy młodzież coby się wysługiwać mieć kim do latania po dokładki ?

 

to ja nie wiem czy się łapie czy nie... do 79 niebezpiecznie blisko... ;)

 

dokladnie tak, pisz nam tutaj czy jestes rocznik 79 czy nie, bo mi na tym najbardziej zalezy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...