Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Braza, Ty się nie obrazisz, że się tak u Ciebie szarogęszę i gości częstuję, jakbym u siebie była?

 

Czuje się obrażona jak nie wiem co!!! :wink:

 

 

Acha, jeszcze jedno: pół godziny temu rozmawiałam z Szanownym i:

 

Życzenia wszystkiego co najpiękniejsze !!!!

 

tak kazał napisać!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rrmisiu nie piszę, bo do końca jeszcze nie wiem. Jutro będę dzwonić do pani mecenas. Nie obejdzie się bez wywalenia szmalu, ale prawdopodobnie odzyskamy wiarygodność. A o to nam chodzi.

 

 

Częstuj się do woli :D Jak zabraknie - doniosę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dziwnie spokojna, że zaraz się wszyscy zlecą! Może to potrwać chwilkę dłużej, niz zwykle, bo malutkie cosik to zdjątko :wink:
To sie zlecialam wlasnie :D

Cos Ty nie piszesz jak tam sie sprawy maja ?

Mam nadzieje , ze do przodu :p

A ja się zleciałam dopiero dzisiaj... :( Mam nadzieję, że mogę jeszcze wziąć to zielone. :D

Trzymam kciuki za sukces Waszej Pani Mecenas. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy moge nazwać to sukcesem, ale bank zgodził się wstrzymać egzekucję i pozwolił na dobrowolne spłacanie przez nas tego zadłużenia :) To narazie wersja nieoficjalna, na piśmie dostaniemy to w przyszłym tygodniu, tylko przez telefon dostaliśmy takie zapewnienie.

INo i mam tak zwane mieszane uczucia: z jednej strony ulga, że już w grudniu (najpóźniej) dochody Szanownego nie będą obciążone, a z drugiej wściekłość, że tyle kasy pójdzie w dym i nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle ją odzyskamy w całości!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie... pierwsze koty :)

 

a teraz po kroczku malutkim w pożądanym kierunku to najważniejsze...

a ja załatwiam...

 

sprzedaję działkę jak dobrze pójdzie w przyszłym tygodniu i jak tfu tfu chrrr tfu :oops: jeszcze lepiej pójdzie to za 3 tygodnie będę miała klucze do swojej tfu tfu tfu chałupy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratuluję, jak to będzie na piśmie. Wiadomość niewątpliwie dobra, bo odzyskujecie zdolność kredytową. A o to przecież chodziło. :D

Jasne, że to świństwo, jeśli musisz płacić cudze długi. :evil: To jest okradzenie Ciebie przez tego, kto nie spłaca za siebie. :evil: Firma windykacyjna. Nie darowałabym. Dla dzieci, bo to im odejmujesz, żeby zapłacić. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depeesiu zaraz po spłaceniu tego występujemy na drogę sądową. Jeśli komornik nie będzie umiał tego wyegzekwować, a ponoć zdarza się tak bardzo często, to oczywiście firma windykacyjna. Dostałam nawet namiary od naszej forumowiczki. Nie popuszczę, odsetek też nie daruję!!! Nawet gdyby miało to trwać latami, nawet gdyby mieli to spłacać do śmierci :evil:

 

 

Anoleiz ... tfuuuu...tfuuu....chrrrryy....chryyy.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za życzenia!

Gdzież to jeszcze je dzisiaj znajdę? :wink:

 

Wypada miłym gościom coś postawić, więc zapraszam na małe co nieco!

http://www.obrazki.info/miniatury/szkl_1114ez_1_.jpg

 

Jestem dziwnie spokojna, że zaraz się wszyscy zlecą! Może to potrwać chwilkę dłużej, niz zwykle, bo malutkie cosik to zdjątko :wink:

A ja taka dumna z siebie jestem, że mi się TAKIE udało wkleić!

 

Dziękuję Szanownemu Panu za życzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare przysłowie pszczół mówi: "jeżeli chcesz stracić przyjaciela, to pożycz mu pieniądze". Dwukrotnie na własnej skórze a raz obserwując sytuację znajomych przekonaliśmy się o jego prawdziwości.

Kurczę, czemu ludzie tacy są jacyś dziwni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...