Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dwie córcie dospały jednak do rana w namiocie. Małgo wróciła wieczorem, bo zaczęła się bać, kiedy się Emi rozdarła. Nie Emi się bała, ale tego CZEGOŚ, na które darła mordę.

Biwakowiczki wstały bladym świtem i o 6.15 zaczęły się kłócić teatralnym szeptem pod naszym oknem :evil:

A jutro wyprawiam Madzię na obóz. Na razie trzyma się dzielnie. Mam nadzieję, że tak jej zostanie do końca obozu.

 

Narobiliście nam smaka tym wczorajszym pijaństwem. Kupiłam tonic. Drinkować będziemy. Ciekawe, czy jest coś do oglądania w TV. A jeżeli nawet nie, to mamy Alaskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, o co się kłóciły. Nie pytam, bo zeznania byłyby sprzeczne, każda z nich w jednej wersji byłaby niewinną zaatakowaną przez siostrę ofiarą.

 

"Alaskę" możesz kupować w kiosku - co dwa tygodnie są dwa odcinki za jedyne 9,99 zł! Kupuję regularnie. Jaby co, to możemy przegrać te odcinki, które już mamy.

 

Mogę sobie posiedzieć przy kompie, bo Andrzej chyba zaczął Weronikę uczyć brydża. Mnie nie nauczył, bo mi się nie chciało naumieć, to liczy na córkę. Wstyd mi! Może się wreszcie naumiem? Tylko że ja podczas gry w karty wolę pogaduchy prowadzić niż się cały czas skupiać. Najczęściej w połowie rozgrywki przypominam sobie, że powinnam była zapamiętywać, co zeszło, a ja oczywiście nie mam bladego pojęcia. Z drugiej strony, to taka szlachetna gra... Mój ojciec niegdyś grywał, świetnie i z ogromnym zamiłowaniem, więc wypadałoby kontynuować tradycje rodzinne...

 

A dzisiaj byliśma na pikniku lotniczym. Dziecka sie trochę nudziły, bo one jeszcze nie wiedzą, że to, co dzieje się w powietrzu jest prawie niemożliwe z punktu widzenia fizyki. Nie dziwiło ich, więc i nie interesowało na dłuższą metę. Poza tym, choć pokazy wspaniałe, to organizacja do d.py.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez uczyli kiedyś brydża ... nie jestem pewna, czy im się udało :-?

 

Ta "Alaska" to tak sobie w kiosku jest, czy z jakąś gazetą?? Kiedy się ukazuje, to znaczy kiedy będą dwa tygodnie do następnego numeru?? Zacznę kupować, ale uśmiechnę się o pierwsze płyty!!

 

W życiu nie byłam na pokazie lotniczym :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry i dziękuję Brazuniu za cieplutkie przywitanie w Twoich progach.

 

Widzę, że wszystkie butelki opróżnione, ogórki, kiełbaska i przekąski zjedzone. Fajna imprezka była.

Zanim się dziś mogłam z Wami przywitać musiałam przeczytać 4 strony, które tu naskrobaliście przez weekend.

 

Teraz już jestem po lekturze i w takim razie kawką Was witam i życzę miłego dnia.

 

http://www.strykowski.net/kawa/Kawa_czarna,_biala_-_zdjecia._Galeria_zdjec_kawy_i_herbaty_1417.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...