Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pies z kulawą nogą tylko zajrzał, a i też poleciał dalej .... :-?

Znaczy się ja, bo to moje wpisy poprzedzają powyżej zacytowany...

 

Alaska ukazuje się osobno, tzn nie jast przywiązana do żadnej gazety. Kupujesz książkę z płytą. Książka taka se, ale liczy się płyta. Nie wiem, kiedy następna, bo mi pani w kiosku odkłada, a ja odbieram przy okazji. Zapytaj w kiosku.

Daj znać, od której płyty kupujesz, to będę wiedziała, ile przegrać.

 

Pokazy lotnicze były suuuuper! Iskry latały - 4 sztuki. No i sztuki pokazywały! Dwóch solistów z grupy Żelazny latało. I akrobacje szybowcowe były. A na koniec zobaczyliśmy jeszcze akrobacje jakiegoś średniopłatu (za daleko już staliśmy, żeby usłyszeć komentarze, więc nie wiemy, kto zacz), który zachowywał się jak listek spadający z drzewa. Oczywiście o wiele więcej się działo, ale te występy były najbardziej niesamowite. Na dzieckach nie robiło wrazenia to, że cztery Iskry przy tej prędkości leciały równiutko wykonując różne skręty i fikołki skrzydło w skrzydło i mijały się prawie muskając w powietrzu. Nie znając praw fizyki, nie dziwiły się, że samolot zawisa na śmigle jak helikopter a potem zachowuje się, jakby go małe dziecko trzymało w rączce i wywijało na wszystkie strony. No a szybowiec to już było mistrzostwo!

Przyjedź do nas za rok w czerwcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witaj Scurciu, witaj cieplutko :D Dzięki za kawusię, pewnie teraz więcej chętnych na nią się pojawi :D

Mam nadzieję, że weekend minął przyjemnie :D

 

Kawy wystarczy dla wszystkich. jak trzeba będzie, następny czajniczek nastawię.

A co do weekendu. Byłam u teściowej. Objadłam się na maxa. że nie powiem o sobotnim grillu i bólu głowy w niedzielny poranek :oops: :oops: :oops:

Wróciliśmy do domku po meczu "z opłotkami" czyli gdzieś o 0.30.

Cudownie jest wrócić do swojego domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...