Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Bardzo Wam dziękuję za to że jesteście. Może to brzmi śmiesznie, ale nie mogę się pozbierać. Jestem zniechęcona i rozgoryczona ... nie poradzę nic na to. Jakoś będę musiała sobie z tym poradzić, ale w tej chwili jest to ponad moje siły. Ja wiem, że nie takie kataklizmy ludzi dotykają, ale ja w tej chwili nie widzę żadnego wyjścia ... impas absolutny i sytuacja patowa, błędne koło. ..

 

 

 

NIe walcz z tym uczuciem. To taki czas. Poddaj się - niech płynie.

Na pocieszenie powiem, że zawsze zdarza się coś takiego co nadaje sens. POpatrz na to co masz i zastanów się przez chwilę - ilu ludzi byłoby najszczęśliwszymi ludźmi na świecie posiadając to co TY ? Może dziś to nie jest najlepszy dzień na takie podsumowania, ale pamiętaj o tym.

Jutro, za dwa, trzy dni - weź kartkę i spisz to co dla Ciebie najważniejsze. Rodzina, dzieci, przyjaciele, pasje........ i na końcu napisz : mam nogi, ręce - nic mnie nie pokona .

Zobaczysz - będzie good :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Braza, nie wiem, po czym te rany, ale jestem z Tobą!!!!

 

Rany po utraconych prawdopodobnie marzeniach ...

 

Eeeee taaam ... szkoda gadać :-?

Oho, coś nie halo jak widzę....

 

No właśnie, nie halo ...

 

Przepraszam, ale .... szkoda słów!

ja chyba o czymś nie wiem :roll: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie. Trza pocieszać i tyle.

No to pocieszam. Szkoda, że to COŚ nie poczekało trochę. Niedługo będziemy u Ciebie Braza i poszukamy razem wyjścia. Z Andrzeja znajomością prawa i naszą wspólną zawziętością na pewno coś wydumamy. Nie ma tak, żeby się nie dało! Cokolwiek by to nie było. No może poza sprawami wkraczającymi w dziedzinę medycyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tia...

ja tez pocieszam... cały czas...

 

a pamiętasz jak było beznadziejnie na początku?

bez widoków na umorzenie? jazdy z bankiem itd?

też było bez sensu i brak widoków...

ale uparcie wywalczyłaś co swoje,

tak, że teraz się pomazgaić możesz, nabrać sił...

a potem to już będzie tylko lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, rozchmurz się słoneczko. Czas podsunie jakies rozwiazanie

To motto z dziennika Nefer 8) bardzo mi sie podoba

Panie,

daj mi siłę, abym zmieniła to, co zmienić mogę;

daj mi cierpliwość, abym zniosła to, czego zmienić nie mogę

i daj mi mądrość, abym odróżniła jedno od drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nogi, mam ręce, mam głowę (czasami bolącą, ale kij) i mam WAS!!! Nie umiem wyrazić, jak bardzo mi pomagacie!!!!!!

 

Powoli bo powoli, ale jakoś mi przechodzi, nie ukrywam że przy Waszej usilnej pomocy :D Jesteście najlepsi na świecie!!!!!

 

Pojawiłą się iskierka... więc bądźcie uprzejmi wstrzymać oddech, co by jej nie zgasić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nogi, mam ręce, mam głowę (czasami bolącą, ale kij) i mam WAS!!! Nie umiem wyrazić, jak bardzo mi pomagacie!!!!!!

 

Powoli bo powoli, ale jakoś mi przechodzi, nie ukrywam że przy Waszej usilnej pomocy :D Jesteście najlepsi na świecie!!!!!

 

Pojawiłą się iskierka... więc bądźcie uprzejmi wstrzymać oddech, co by jej nie zgasić :)

no to teraz jak na spowiedzi .....moze być priv do każdego z osobna coby nie

było, że publicznie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja już nic nie mówię i nawet nie oddycham...

:D

 

I o to chodzi :D

 

 

Powiem ogólnie, bo to nie tajemnica: nasza doradczyni się odezwała. Jakiś bank zmienił procedury, więc jest szansa. Poza tym dzwoniłam do kilku banków ... wczoraj nic, a dzisiaj w jednym mi powiedziano, że na zakup siedliska to i może...właściwie to czemu nie...ale sprawa musi być rozpatrzona indywidualnie. Ja tam nie mam nic przeciwko tej indywidualności ... A też dzisiaj doczytałam na stronie innego banku również o kredytach na siedliska ... ale nie zdążyłam się tam przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE MA NIE ODDYCHAĆ !!!!!!!!!!!! DMUCHAĆ, DMUCHAĆ, ŻEBY SIĘ ROZJARAŁO !!!!!!!!!

 

Ale subtelnie..... z wyczuciem .....

 

 

Jakie kuźwa z wyczuciem ? OGNIA TRZA DAĆ OGNIAAAAAAAAAAAAAAAA !

Wiedziałam, wiedziałam, ze słoneczko zaświeci :)

Musi być gooood :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neferciu, ja mam ndzieję, że to słoneczko zaświeci. Szczerze mówiąc to dość sceptycznie podchodzę do tych rewelacji, bo nie chcę znowu w dół wpaść ... narazie wylazłam z niego tylko tak mniej więcej do 1/4 :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiem jak to jest u mnie.

jak mnie coś powala to nie moge siedzieć i nic nie robić. Muszę działać. Nienawidzę niepewności. Jeżdżę , dzwonię, rozsyłam maile, szukam informacji, kontaktów, dojść, wiedzy - przynajmniej wiem, że zrobiłam wszystko co możliwe.

Może Tobie też pomoże - nie poddawaj się. NIe rozmyślaj, nie analizuj. Rób - działaj - kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też muszę coś robić, ale w tej sytuacji odnoszę wrażenie, że kręcę się wokół własnego ogona!!!! Zadyszki dostałam, a efekty gówniane :evil:

Zobaczę, czy to dzisiejsze wysyłanie skanó dokumentów to nie była strata czasu :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też muszę coś robić, ale w tej sytuacji odnoszę wrażenie, że kręcę się wokół własnego ogona!!!! Zadyszki dostałam, a efekty gówniane :evil:

Zobaczę, czy to dzisiejsze wysyłanie skanó dokumentów to nie była strata czasu :-?

Byle do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też muszę coś robić, ale w tej sytuacji odnoszę wrażenie, że kręcę się wokół własnego ogona!!!! Zadyszki dostałam, a efekty gówniane :evil:

Zobaczę, czy to dzisiejsze wysyłanie skanó dokumentów to nie była strata czasu :-?

Byle do przodu :)

 

Noooo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...