Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Ja bym mimo wszystko popytała w okolicy na przykład Dzikiego Zachodu - czy po wioskach ludzie nie wiedzą o gospodarstwie pod lasem na sprzedaż. A jak nie - przyjeżdżaj do nas, znajdziemy Ci piękne gospodarstwo znacznie taniej niż nad morzem. :wink:

Aha - komarów u nas w ogóle nie ma, jak się trafi jakiś zabłąkany pojedynczy to i wszystko. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Noooo czeeeeeść!!!! :D

 

Depsia, ja mogę szukać gospodarstwa, miałam nawet jedno takie na oku ... 2,5ha z domem (do zamieszkania) i budynkiem gospodarczym!!! Tylko nie mam na nie pieniędzy!!!!

 

Nie wiem od której tej Expander pracuje, ale dzisiaj zadzwonię!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazuniu

Trzymam kciuki , niech sie spelni Twoje marzenie .

W kredytach nie pomoge , bo nie mam o tym pojecia.

Duzo kazdy pisze o tym Ekspanderze , ale moja sasiadka bardzo na ta usluge narzekala.

Pewnie wszystko od sytuacji zalezy .

Pewnie dasz jakos rade.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Może i upał, ale u mnie fajny wiaterek :D Kocham morze!!!!!

Na czwartym piętrze mam super klimatyzowane mieszkanie - jest chłodno, poważnie - chociaż pod dachem. Psuka siedzi w domu, nie biorę jej na dłuższe spacerki!

 

Dzwoniłam do Expandera, mam się spotkać z doradcą... no zobaczymy, co z tego wyjdzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raaanyy ... dobrze, dobrze, zadzwonię ... bo Expandera u nas nie ma :D

No sorki bardzo za ten nadmiar, ale mi połączenie zaszwankowało :evil: i udawało, że nie wkleja (ciągle dostawałam odpowiedź, że nie można znaleźć serwera).

My tam na Ekspandera nie narzekamy. Właśnie oni znaleźli nam kredyt, a umowę i tak zawiera się potem z bankiem a nie z nimi. I co najciekawsze, warunki zaproponowane przez bank via Ekspander były znacznie ciekawsze niż te, które ten sam bank proponował nam indywidualnie.

Poza tym nie płacisz Ekspanderowi (banki im płacą), więc zależy im nie na ilości spotkań z Tobą, tylko na doprowadzeniu do zawarcia umowy z bankiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...