Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Mówiąc prostą polszczyzną: "Jak nie kijem go, to pałką" :wink: :D Coś w tym jest!!! No cholera jasna, przecież z rzeczy niemożliwych to jedynie parasola do tyłka wsadzić nie można i tam go otworzyć, ale ponoć już nad tym pracują :D :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jak Braza nie kupi siedliska, to jamles konia nie dosiądzie :-?

 

Chociażby tylko z tego powodu ja MUSZĘ to siedlisko mieć!!!!!!! I to szybko, póki się Jamles nie rozmyślił :D

rozmyśli jak rozmyśli, ale pójdzie do konkurencji 8)

http://www.mirellatumula.com/strona_rancho_sachara.htm

to jest Rancho kolegi, pracował na dole, jest emerytem i zajał się końmi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry,

a propos upalow i zwierzat to mojej kici odwalilo, patrzcie gdzie se dama siedziala wczoraj w nocy :lol: :lol: :lol:

 

http://img59.imageshack.us/img59/913/aaaaajx3.jpg

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ale miejsce - że się bała że spadnie- no tak w końcu to kotka to sie niebała

 

To zdjecie powinnas gdzies wyslac - do jakiejs gazety o kotach czy cos takiego... Takiej pomyslowej koty jeszcze nie widzialam... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Braza nie kupi siedliska, to jamles konia nie dosiądzie :-?

 

Chociażby tylko z tego powodu ja MUSZĘ to siedlisko mieć!!!!!!! I to szybko, póki się Jamles nie rozmyślił :D

rozmyśli jak rozmyśli, ale pójdzie do konkurencji 8)

http://www.mirellatumula.com/strona_rancho_sachara.htm

to jest Rancho kolegi, pracował na dole, jest emerytem i zajał się końmi,

 

Broń Cię Panie Boże!!!!!!! :evil: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia, nic się nie chwalisz, że nowe wpisy w dzienniku som, a tymczasem tam takie przyjemne rzeczy! :D

Muszę pokazać mojej rodzinie, może Ci uwierzą na słowo, że taka fajna jestem. :lol:

Pamiętaj, że nie ma rzeczy niemożliwych. 8)

Mogą być trudne, ja ta Twoja. Ale możliwe. :D

Wiesz, że ja Ciebie love. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia, nic się nie chwalisz, że nowe wpisy w dzienniku som, a tymczasem tam takie przyjemne rzeczy! :D

Muszę pokazać mojej rodzinie, może Ci uwierzą na słowo, że taka fajna jestem. :lol:

Pamiętaj, że nie ma rzeczy niemożliwych. 8)

Mogą być trudne, ja ta Twoja. Ale możliwe. :D

Wiesz, że ja Ciebie love. :p

 

No właśnie, moja tez nie uwierzy :lol:

Brazunia, wszystko jest możliwe a im trudniej zdobyte, tym więcej radości przyniesie :D

 

Dzień dobry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Ależ mamy dzisiaj piękną pogodę!!! Deszczyk pada równiutko!!! To nie burzowa ulewa, gwałtowna i krótka, tylko normalny deszczyk!!! Nie mogę się napatrzyć!!! Jak ja dawno nie widziałam takiego cudnego deszczyku! Już myślałam, że nieodwracalne zmiany klimatu zabrały nam na zawsze to piękne zjawisko atmosferyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza mi się popadać w skrajności, za co niezmiernie przepraszam!!! Na usprawiedliwienie swoje mam tylko to, że jak już zaczęło się coś klarować, to nagle pierdut... z nieba jasnego grom spada i .... wszystko wydaje się iść w diabły!!!"Już był w ogródku, już witał się gąską..." i masz ... znowu gąska tyły wzięła i pooooszłaaaaaa ....

Tak było i teraz :evil: Czekałam na to mieszkanie, liczyłam na nie bo nic więcej nie mamy i co??? Gucio na nartach na pierwszym śniegu hasa :evil: Wierzcie mi, że nie mogłam sobie z tym poradzić ... miotnęło mną jak diabli!!! Nie potrafiłam po prostu usiąść i pomyśleć, co z tym można zrobić, tylko wpadłam w panikę i zaliczyłam doła :-?

 

Przepraszam, naprawdę!!! Ale w końcu ... cholera jasna od czego mam Was??? :wink: :D

 

 

Dzień dobry wszystkim :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...