Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

PS. Nam jeden dłużnik oddał dług przed salą sądową. Dopiero wtedy uwierzył, że się nie wymiga. W zębach przyniósł!

A drugi oddał, kiedy postraszyłam, że jego żonie powiem o długu, bo się domyśliałam, że ona nie wie. Nie mam pojęcia, co on jej nagadał, bo teraz jakoś stosunki się ochłodziły. Szkoda, bo do niej nic nie mam (poza współczuciem).

 

Agduś oni nawet się nie spodziewają, że coś takiego jesteśmy w stanie zrobić!!! Poprzedni pozew Szanowny wycofał (no nie mogę, ale drurrrrna byłam) i są podejrzewam święcie przekonani, że daliśmy sobie spokój. I się zdziwią, bo ja jestem gotowa zapłacić teraz, żeby jak najszybciej zażądać zwrotu tych pieniędzy!!! To już nie ja będę płacić na ich konto, tylko oni na moje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Agduś oni nawet się nie spodziewają, że coś takiego jesteśmy w stanie zrobić!!! Poprzedni pozew Szanowny wycofał (no nie mogę, ale drurrrrna byłam) i są podejrzewam święcie przekonani, że daliśmy sobie spokój. I się zdziwią, bo ja jestem gotowa zapłacić teraz, żeby jak najszybciej zażądać zwrotu tych pieniędzy!!! To już nie ja będę płacić na ich konto, tylko oni na moje :evil:

I tak trzymaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu nie dostałam powiadomień o nowych wpisach!!!!! :evil:

 

 

Depeesiu kochana, w takim Towarzystwie świętować to i przyjemność i zaszczyt!!!! A kac po takiej ilości zwyczajna rzecz :wink: Byłam wczoraj ale późno wieczorem, miałam wstępny test z prawka - teoria. Kicha, 3 błędy :evil: Ale się poprawię, już mi się nie chce dźwigać kilogramów zakupów we własnych rencach!!

 

Andzik witaj i zostań na dłużej. Dziękuję za pochwały :oops:

 

Co do składania żeczeń moim wspaniałym forumowym znajomym ogłaszam, że w moich komentarzach można to robić bez względu na okazję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Edmar, jak dla mnie to właśnie za dużo zmian! Ale każdy dopasowuje do siebie. Dla mnie ten domek jest właściwie idealny, bez większych zmian!!!! Ostatnio nie mam za dużo czasu, ale już sobie co nieco poukładałam, teraz tylko spróbuję jakoś to wirtualnie zrealizować :wink: Jeśli już mi się uda, na pewno się pochwalę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek :D

No własnie sobie tu zachodzę, zeby powiedzieć co u Brazy tak cichutko a widzę, że szanowny murator postanowil zaprzestać wysyłania do mnie informacji o nowych zapiskach u Brazuni :evil: Co to za porządek ? I zeby tak bez pytania ??! 8) Brzydko tak :-? 8)

 

No to tak w wielkim skrócie - cieszę się bardzo, że z bankiem cosik się popchnęło do przodu ... I podejrzewam, ze lepiej stracić te pieniądze na dochodzenie swoich praw niż stracić całkowicie to co przecież Wasze jest :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...