Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Za często ostatnio zdarza się taka huśtawka :-? Wyadaje się, że wszystko jest w miarę okey, pozamykane i załatwiano i nagle ... pierdut!!!! Z najmniej spodziewanej strony!!! Nie mam już siły na kolejne rozczarowania i coraz trudniej zachować mi pozytywne podejście...ale walczę :D

 

A teraz powalczę z worem karmy ... kto kogo pokona :roll:

Albo po prostu nie dam mu szansy i zamówię taryfę :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak miałam... załatwianie kredytu przez pół roku zrobiło swoje...

w kilku bankach...

ale się udało i wierzę, że Tobie też się uda w końcu

huśtawka może być, chwile zwątpienia też,

ale ważne żeby nie zrezygnować zupełnie

i trzymam mocno kciuki cały czas

idziesz powoli do przodu

i to jest bardzo bardzo pozytywne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłam taryfę, karma już zajęła swoje miejsce w domu :D

 

Nie chcę się poddawać, nie mogę!!! Ogarnęła mnie jakaś obsesja na punkcie siedliska i umarł w butach ... nie daruję sobie!!! Ale szlak mnie trafia!!!!!

Przez jednych gnoi mamy spieprzone sprawy na wiele lat, jak widzę!!!! I to mnie wku@#$^ :evil: I ta bezsilność :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia, nie wolno się poddawać , wiesz ?? Pewna bardzo mądra osóbka mi kiedyś napisała, że problemy trzeba rozwiązywac i że nie ma sytuacji bez wyjścia, że zawsze jest swiatełko w tunelu , nawet jeśli bardzo blade i przyćmione - to JEST !!!!!!!!!!! :D 8) 8)

 

A propos BIK-u to wiem, ze istanieje możiwość złożenia pisemka z prośbą o wyrzucenie Was z rejestru.

Bo faktycznie nawet jesli konto jest czyste - to jednak ono jest i świadczy o tym, że jakieś probelmy kiedyś były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, Ty wiesz, że musisz to załatwić, więc nie rozumiem, dlaczego opowiadasz nam, że się nie da. :o :wink:

Będzie dobrze, tylko nie wiadomo czy już zaraz, czy trochę później.

I nie baw się w trwona, kasiorka od dłużników w skarpetę!!! 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....bryyyyy... z ranaaaaaa .... :D

 

Informuję, że wstałam :D

 

Do Zieleniewa jeszcze się nie wyprowadziłam, Księżniczce nie wsmak moja chęć wprowadzenia się do jej boksu...ale obok stoi pusty, nawet duży :wink:

 

Nie wiem, czy już całkowicie odreagowałam... pójdę na pocztę wysłać wniosek o raport do BIK-u :-? I do komornika się wybieram z przypomnieniem mojej skromej osoby... :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...