Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Dziewczyny kochane, narazie bez paniki!!! To były takie wstępne, wewnętrzne testy zorganizowane przez prowadzącego, żeby rozeznać się, kto ile umie! Tak jak wspomniałam miałam 3 błędy :-? Terminu tych prawdziwych jeszcze nie znam. Jak poznać - będę wrzeszczeć :wink: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ciekawe jest to, że jak w domu robiłam losowe testy błędów było więcej - 6 a nawet w porywach 8 :-? Magia miejsca i czasu, czyżby :o

robiac sobie testy w domu uczysz sie :D

prowadzacy robiac probne testy utrwala wam wiedze

tak , wiec na tych prawdziwych nie bedzie juz zadnych bledow :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Anoleiz....staram sie :oops: :D :D

 

oj nie wszystkie przypadaja forumowiczom do gustu , nie wszystkie :roll: :D

np.poprzednik zostal zakrzyczany od razu

pamietam tez pare innych

generalnie im glupszy avatar tym bardziej sie podoba :o :roll: :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie wszystkie przypadaja forumowiczom do gustu , nie wszystkie :roll: :D

np.poprzednik zostal zakrzyczany od razu

pamietam tez pare innych

generalnie im glupszy avatar tym bardziej sie podoba :o :roll: :roll: :D

 

Bo poprzednik za bardzo się kojarzył .... niezbyt miło :wink:

 

Nie gadaj, że ten obecny taki głupi, bo mi się też podoba, szczególnie ten słodki, szelmowski uśmiech :wink: [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w komputerze filmik. Taki dla froschki. Tylko nie wiem, co zrobić, żeby Wam go pokazać. Może mnie ktoś oświeci? A w moim dzienniku jest w któryms z wcześniejszych postów zdjęcie dla wielbicieli bardzo zielonych żabek z przylepkami na paluszkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik, jeśli ma być dostępny dla wszystkich, to musi być na serwerze, jak fotki. Jeśli konkretnie dla kogoś, to najlepiej prześlij Froszce ten plik w załączniku z mailem, obejrzy na swoim komputerze. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny :D Miałam dzisiaj pierwszą jazdę!! Mamuniu, ale stresisko!!!! Chociaż jeździłam na placu, to jednak nieźle się napociłam. Ale poszło ok!!! Problemy mam jedynie ze zgraniem sprzęgła i gazu przy ruszaniu :-? Uuuuuu, to bedzie dla mnie zachwostka jeszcze jakiś czas, na pewno :-?

Testy dopiero w grudniu - musze mieć naprawdę pewność, że sobie poradzę i wyjdę z sali egzaminacyjnej z tarczą :D

 

A właściwie, to znowu dopiero wróciłam z koni i znowu jestem złachana!! Wtajemniczeni będą wiedzieli dlaczego - od paru dni na poważnie uczę się zbierać konia. I ło matko, próbuję tego z moją Brazylia :wink: (Agduś, jak myślisz, uda się w końcu?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...