Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

no to po lebkach jakos za wami nadazam - juz zdazylsicie wypic beze mnie ??? a ja to co - jak czlwoiek z rana idzie ekipe umowic to juz mu sie nie nalezy???????????????????????

 

kola - braza wczoraj mi mówiła, że ma niezły zapas za szafą. Tak, że nie martw sie, wystarczy i dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no to po lebkach jakos za wami nadazam - juz zdazylsicie wypic beze mnie ??? a ja to co - jak czlwoiek z rana idzie ekipe umowic to juz mu sie nie nalezy???????????????????????

 

kola - braza wczoraj mi mówiła, że ma niezły zapas za szafą. Tak, że nie martw sie, wystarczy i dla Ciebie.

 

No a tak poza tym to towarzystwo takie wybredne co do stawianego alkoholu :wink: ze się pogubić można....

Czort tam wie, czy finlandia Tobie podejdzie :roll: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ? Czy ma ktoś takiego grilla i czy on jest lepszy od zwyklastego.

Bo, że droższy jest to nie ulega wątpilwości. :roll: I w związku z tym pytanie czy warto.

 

http://www.leroymerlin.pl/multimedia-storage/a6/14/380f9b36f968d7a249c78739a610-42849303_d.jpg

 

ja mam też grilla z pokrywą - wprawdzie troche innego ale zasada działania taka sama.

Bardzo go sobie chwalę - pod całą pokrywą jest żar i potrawy pieką się z dwóch stron a nie tylko od spodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja mam też grilla z pokrywą - wprawdzie troche innego ale zasada działania taka sama.

Bardzo go sobie chwalę - pod całą pokrywą jest żar i potrawy pieką się z dwóch stron a nie tylko od spodu

 

No własnie. Kiedyś byliśmy na pikniku - taka tam składkowa impreza rodzinna.

Ktoś przyniósł grilla z pokrywą. Udka pieczone w tym grillu były pyszne. Te z odkrytego nawet w połowie nie sa tak smaczne. Dziękuję Ci Rom za Twoją opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja mam też grilla z pokrywą - wprawdzie troche innego ale zasada działania taka sama.

Bardzo go sobie chwalę - pod całą pokrywą jest żar i potrawy pieką się z dwóch stron a nie tylko od spodu

 

No własnie. Kiedyś byliśmy na pikniku - taka tam składkowa impreza rodzinna.

Ktoś przyniósł grilla z pokrywą. Udka pieczone w tym grillu były pyszne. Te z odkrytego nawet w połowie nie sa tak smaczne. Dziękuję Ci Rom za Twoją opinię.

 

ja sobie kupiłem cóś takiego :

http://www.eskot.pl/allegro/photo/AR210_4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja sobie kupiłem cóś takiego :

 

od tego gościa?? To jest właśnie mój drugi typ, który sobie wrzuciłam do "obserwowanych". I o połowę tańszy ! :lol:

Jak to warto czasami zasięgnąć języka.

 

http://allegro.pl/item393321482_grill_na_kolkach_z_pokrywa_i_drew_polkami_mod_210.html

 

No to jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu czegoś nie rozumiem: kiedy Braza byla u nas odmawiała wzięcia kropli alkoholu do ust, a tutaj popija Finlandię aż się kurzy! To co? U nas nie chciała? Towarzystwo nie odpowiadało???!!!

 

A wczoraj był u nas 1950! Miło się gadało (o pompie ciepła też).

Najpierw mnie zaskoczył, bo kiedy odebrałam telefon, miałam wrażenie, że ktoś do mnie szyfrem mówi, ale załapałam, kto zacz.

 

Dużo ludzi tu bywa, urzędnicy pewnie też, więc może ktoś będzie w stanie wyjaśnić takie zjawisko, którego ja pojąć nie mogę:

Pani urzędniczka wymyśliła sobie, że w sprawie POŚ należy żądać kilku różnych dokumentów, projektów, opinii itp. Oczywiście nie miała do tego prawa. Po długim szarpaniu się z nią doszliśmy do zgody w jednym punkcie - żądać projektu nie może. Pani U przyjęła to do wiadomości i przestała żądać projektu, żądała jednak nadal kilku innych rzeczy. Urząd przegrał sprawę w Sądzie Admninistracyjnym, poniósł koszty sądowe, które zapłacili oczywiscie podatnicy, a nie pani urzędniczka. Wydawałoby się, że powinna już zrozumieć, że nie miała racji. Zdziwiłam się więc lekko po rozmowie z forumowiczką, która twierdzi, że TA SAMA pani urzędniczka żąda od niej dokładnie tych samych dokumentów, projektów, uzgodnień i opinii, których żądała od nas. Ja tu czegoś nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja sobie kupiłem cóś takiego :

 

od tego gościa?? To jest właśnie mój drugi typ, który sobie wrzuciłam do "obserwowanych". I o połowę tańszy ! :lol:

Jak to warto czasami zasięgnąć języka.

 

http://allegro.pl/item393321482_grill_na_kolkach_z_pokrywa_i_drew_polkami_mod_210.html

 

No to jeszcze raz dzięki.

 

dokładnie od niego :D :D :D :D :D :D

wysyłka i towar bez problemu :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś, wcale się nie dziwię, że nie rozumiesz, bo ja też ni w ząb tej pani U nie pojmuję :o Ale widocznie to taka swołocz jest, która myśli, że pomimo porażki z jednymi szkodnikami (czyt.: petentami) może zwyciężyć w batalii z innymi!!!! Tej baby nic już nie zmieni, jedyna możliwośc to wysłać ją w kosmos bez rakiety!!!!! Nie wiem, czy mój pomysł przejdzie :roll:

 

Wirtualnie to ja sobie pozwalam bo i niedoskonalłości poalkoholowe też są wirtualne :wink: Do "nieodpowiedniego towarzystwa" :evil: możesz też Depsię dołączyć, u Niej też bezalkoholowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urząd przegrał sprawę w Sądzie Admninistracyjnym, poniósł koszty sądowe, które zapłacili oczywiscie podatnicy, a nie pani urzędniczka. Wydawałoby się, że powinna już zrozumieć, że nie miała racji. Zdziwiłam się więc lekko po rozmowie z forumowiczką, która twierdzi, że TA SAMA pani urzędniczka żąda od niej dokładnie tych samych dokumentów, projektów, uzgodnień i opinii, których żądała od nas. Ja tu czegoś nie rozumiem...

 

No i czego tu nie rozumieć.... :-?

 

 

:wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obroża dotarła, ale wymieniam na nową! Sprawdza się powiedzenie, że jak coś do wszystkiego do jest do niczego :-? To była taka uniwersalna (phi!!!) dla małych, średnich i dużych psów - z tymi dużymi przesadzili!! Zamówiłam drugą, za dopłatą, typowo dla dużych. Zobaczymy, będzie w przyszłym tygodniu to zdam relację :D

 

Muszę swojej porobić świeże zdjęcia - ślicza jest jak królewna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do "nieodpowiedniego towarzystwa" :evil: możesz też Depsię dołączyć, u Niej też bezalkoholowo :D

 

A właśnie, że na grillu u Rrmi wódkę piłam! :p

Ona też się zdziwiła. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...