Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

A teraz się pochwalę: córcia po trzech tygodniach przerwy przejechała dzisiaj na Księżniczce cały parku w wysokości LL - dla niewtajemniczonych - jakieś 80-85 cm :D 26 lipca w Grzybowie będe zawody i obie księżniczki startują :D Agduś, pokibicujecie, co nie :oops: :D

 

Enoooo to ważna rzecz - trza będzie pokibicować jak nic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Córcia mnie przegoniła od komputera ... no ja nie wiem, czy nadal się cieszę z Jej powrotu :-? :wink: :D

 

Agduś, jak będzie pogoda taka jak od paru dni to miodzio ... bez gradobicia, co prawda i urwania chmury, ale ogólnie fajnie :D

 

Wieczorek .... ale u nas lało !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas do wczoraj było pięknie - pogodnie, (kilka dni wcześniej ślicznie padało), ale chłodno i miły wiaterek. Dzisiaj lato przypomnialo sobie o ociepleniu klimatu :x No i było 30 st. w głębokim cieniu, a w samochodzie zaparkowanym na środeczku Rynku pewnie można było ciasto piec (przynajmniej ja tak czułam, kiedy do niego wsiadłam). Jutro też ma być skwar, więc zrezygnowaliśmy z jazdy w dzień i przystanku u dinozaurów. Poznamyy je może w któryś jesienny weekend.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córcia mnie przegoniła od komputera ... no ja nie wiem, czy nadal się cieszę z Jej powrotu :-? :wink: :D

 

Agduś, jak będzie pogoda taka jak od paru dni to miodzio ... bez gradobicia, co prawda i urwania chmury, ale ogólnie fajnie :D

 

Wieczorek .... ale u nas lało !!!!

słoneczne, upalne 31 gradusów było, teraz 21 jest :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...