Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja w swoim zyciu wypaliłam tylko jedno cygaro, było to 2 tygodnie temu. Nie liczę żałosnej próby zapalenia Malbora w wieku licealnym :lol:

 

Och, jak ja te Marlbora kochalam... Czerwone... A najlepiej setki... Ale wole bez nich 1000 razy. Ale tez nie zaluje, ze palilam - przynajmniej bylam wsrod tych cool ludzi w liceum. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim zyciu wypaliłam tylko jedno cygaro, było to 2 tygodnie temu. Nie liczę żałosnej próby zapalenia Malbora w wieku licealnym :lol:
Moja żałosna próba skończyłaby sie wylotem z 4 piętra :lol:

Otóż, moja przyjaciółka serdeczna do dziś dnia (Ola, buziaki :wink: ) jarała jak dzika. No i mnie kiedyś na jednego namówiła. Myślałam, ze się uduszę :lol:

A że był to czas bardzo nasilonych rewizji w jej domu( nerwowi rodzice czuli, że pali więc szukali papierosów) więc poprosiła mnie o przechowanie paczki. No czego się nie robi dla przyjaciół. Pech chciał, że zaginęły jakieś arcyważne klucze od piwnicy i moi też szukali po wszystkich kieszeniach, itp. No i zamiast kluczy znaleźli paczkę Pall Malli :lol: Chryste, chryja była na cały blok :lol: :lol:

Dostałam szlaban do końca życia na wszelkie wyjścia :lol: I takie tam :lol:

No jaja. Przy jakichś większych imprach rodzinnych zawsze przypominamy to sobie. Ubaw po pachy. Oczywiście, tatulo musiał zrobić próbę mikrofonu i kazał mi zapalić, jak się porzygałam to uwierzył, że nie palę, ale kara miała być :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie za to pelna tolerancja. Ojciec palil namietnie, wiec nic nie mogl powiedziec, a mama - oaza tolerancji... Ale dobrze, bo przynajmniej nie musialam 20 razy dziennie z psem chodzic... :lol: :lol: :lol:
U mnie ojciec jarał jak lokomotywa. I nic :lol: Nie było zmiłuj :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi to sa ci rodzice, co kaza dzieciom przylapanym na fajkach palic az sie porzygaja. Superniania opowiadala u Drzyzgi, ze jej mama tez tak zrobila jak ona miala z 7 czy 8 lat. A ze twarda byla, wypalila cala paczke i padla nieprzytomna, szpital, ciezkie zatrucie, te rzeczy. Piekna metoda wychowawcza. :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi to sa ci rodzice, co kaza dzieciom przylapanym na fajkach palic az sie porzygaja. Superniania opowiadala u Drzyzgi, ze jej mama tez tak zrobila jak ona miala z 7 czy 8 lat. A ze twarda byla, wypalila cala paczke i padla nieprzytomna, szpital, ciezkie zatrucie, te rzeczy. Piekna metoda wychowawcza. :lol: :lol: :lol:

Ojciec mojego męza tez zastosował tę metode i nie pomogło :roll: Rzucil dopiero jak siie córka urodziła. Po 15 latach znowu zaczął palic jak mu się w pracy nerwowo zrobiło. Teraz popala okazyjnie, zwykle na imprezach.

U mnie w klasie w liceum była moda na niepalenie . Cool byli ci ci co nie palą, ale picie juz było cool :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w klasie w liceum była moda na niepalenie . Cool byli ci ci co nie palą, ale picie juz było cool :lol:
:lol: :lol: :lol:

W sumie u nas było podobnie :lol:

 

A nie, to u nas wszyscy cool zwiewali na fajke podczas przerwy. W szkole byl absolutny zakaz palenia, jak kogos przylapali, to wzywali rodzicow takie tam, wiec my tym bardziej mielismy impuls do wyskakiwania na fajke przy kazdej najblizszej okazji. Och, ten dreszczyk adrenaliny... :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, przez dwa tygodnie to można niejeden ból głowy przeżyć :wink: :D

 

Braza, Ty przeciez nie pijesz! :o :o :o :o

 

Ale palę, myślisz że po fajach głowa nie boli :D

 

A nie wstyd Ci palic? :o :o :o :o :o :o Rzucaj natychmiast! Ale juz!

 

a Ty rzuciłaś??

 

Jasne. 7.5 roku temu!

 

no wiem, wiem 8)

o ile pamiętam to razem z monszem 8) :wink:

dobrze pamiętam? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, przez dwa tygodnie to można niejeden ból głowy przeżyć :wink: :D

 

Braza, Ty przeciez nie pijesz! :o :o :o :o

 

Ale palę, myślisz że po fajach głowa nie boli :D

 

A nie wstyd Ci palic? :o :o :o :o :o :o Rzucaj natychmiast! Ale juz!

 

a Ty rzuciłaś??

 

Jasne. 7.5 roku temu!

 

no wiem, wiem 8)

o ile pamiętam to razem z monszem 8) :wink:

dobrze pamiętam? :roll:

 

Dobrze pamietasz. Monsz chcial rzucic, ja nie chcialam, ale mama kibicowala, wiec jakos tak dalam sie przekonac. :roll: :roll: :roll: Bez niego palenie nie byloby takie przyjemne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...