Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Witanko!

d wczoraj takie zimne! Nawet dzieci prawie nie wchodzą do wody, a to już coś znaczy!!!

Melduję, że Braza wraz z Brazylią są jeszcze po naszej stronie Odry. Najwyraźniej strony Jej się pomyliły z nadmiaru wrażeń. Jeżeli wygra w totka to nawet na dłużej tu zostanie, bo niedawno oglądałyśmy przecudnej urody siedlisko, ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z tą Odrą miał być oczywiście wschód ... a może to chodziło o Bug... :roll: Iiiieeetaaaaammm ... nieważne!! Bawimy się cudnie, Kaśka dotarła wczoraj do naszej Perły Bałtyku i co za tym idzie będzie nas jeszcze więcej do zabawy :D Woda zimna, ale nie pytajcie mnie dlaczego, bo nie mam bladego pojęcia. Brazylka czuje się świetnie, Agduś próbuje ją chwilami zmusić do szybszego kłusa ucząc dziewczynki, ale klaczka wie lepiej, jakim tempem chodzi się pod dziećmi :wink: Nawet gdybym wygrała trzy yakie klumulacje to i siedlisko i tak by było, tylko że bardziej wypasione :D Ale cyferek nie dostałam :-? :roll:

Pabliś cudny jest, jak zwykle!!!!!

A w ogóle to straszliwy bełkot mi wyszedł, ale chcę się odnieść do wszystkich tematów, co oczywiście jest właściwie niemożliwe :D :D Znając jednak Waszą inteligencję wiem, że doskonale wiecie o co chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawimy się doskonale! Dzisiaj przeszkodził nam w tym pewien jeżyk o imieniu Kłopocik, który całkowicie zdezorganizował nam dzień. Wredota taka! Ale śliczny jest, więc mu wybaczyliśmy.

Morze nadal zimne, ale trochę jakby mniej. A może się przyzwyczailiśmy...

Z totka, jak wiadomo, nici, ale próbujemy nadal. Jakby co, to się będziemy dzielić.

Pozdrawiamy serrrrdecznie i słonecznie! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mow Malgos, bo sama bym jezykom imiona ponadawala

 

To Ci na ucho moge powiedziec tylko, bo ich zacznie oddzial do zwalczania przestepczosci narkotykowej scigac.

 

to mowhttp://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b8/Ear.jpg/382px-Ear.jpg

 

No juz Ci przeciez powiedzialam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...