Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Wiesz Neferciu, chyba złamane nic nie jest, tak myślę. Ale boli jak cholera. Córcia smarowała mnie Altacetem, ale nie bardzo pomaga. Ogólnie jakoś się ruszam, ale chwilami to jak starowinka nad trumną się czuję... :-? Ze trzy dni mam wyłączone z jazdy, kurna jego mać :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiesz Neferciu, chyba złamane nic nie jest, tak myślę. Ale boli jak cholera. Córcia smarowała mnie Altacetem, ale nie bardzo pomaga. Ogólnie jakoś się ruszam, ale chwilami to jak starowinka nad trumną się czuję... :-? Ze trzy dni mam wyłączone z jazdy, kurna jego mać :evil:

 

Nie wiem czy nie powinnaś się gdzieś prześwietlić - wiesz, jak coś boli za bardzo.

NIe wiem jak się "wysiada z konia" ale wiem jak z motoru. I zła wiadomość jest taka, że boleć to dopiero będzie. Jutro.

Jak gdzieś spuchniesz to leć na rentgen. Żartów nie ma. Jak ostro glebnęłaś to może być też coś w środku nie teges. Więc się obserwuj, dobra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neferciu, będę na się patrzeć, na pewno. Mam jeszcze kilka spraw do załatwienia :D Narazie nie puchnę, tylko boli w biedrze przy niektórych pozycjach :wink: Glebnęłam zdrowo, to fakt, i po prostu ni8eźle się potłukłam - mam nadzieję że tylko potłukłam :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam taką nadzieję. Po figurze na motorze ma się wrażenie , że to raczej było spotkanie z lokomotywą... więc szczerze współczuję. I trzymam kciuki za szybki powrót do formy. Zmartwiłaś mnie tym wypadkiem... Ale wiem, że będzie good :):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie chce Ci sie teraz? bo mnie ssie, ale juz zabki umylam a po pascie papierosek juz nie samkuje :x

 

Przepłucz usta coca colą ... będzie smakował :D Ssie i zaraz pójdę zapalić i kawę zaparzyć ... jakoś muszę przetrzymać tę noc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie chce Ci sie teraz? bo mnie ssie, ale juz zabki umylam a po pascie papierosek juz nie samkuje :x

 

Przepłucz usta coca colą ... będzie smakował :D Ssie i zaraz pójdę zapalić i kawę zaparzyć ... jakoś muszę przetrzymać tę noc :D

 

chyba tak zrobie, ale po kawie to bym juz cala noc miala z glowy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...